X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Omsk

Rosyjski portal: lekarze od początku wiedzieli, że Nawalnego próbowano otruć

Portal informacyjny "Meduza" dotarł do rosyjskich lekarzy, którzy uczestniczyli w konsultacjach medycznych dotyczących stanu zdrowia Aleksieja Nawalnego, gdy przebywał on w Omsku. Władze Rosji oficjalnie odrzucają wersję o zamachu na opozycyjnego polityka i tłumaczą, że "żadnej próby otrucia nie było".
Zobacz więcej na temat:  broń chemiczna Aleksiej Nawalny Rosja polityka Omsk opozycja demokratyczna ŚWIAT

NASZ WYWIAD Otrucie Nawalnego. Siergiej Aleksaszenko: Nawalny ostatnio mało podróżował, Kreml czekał na okazję. Decyzja zapadła dawno

- Liczba osób, które Kreml starał się nastraszyć albo zabić – jest dostatecznie długa. Aleksiej Nawalny przedstawia duże zagrożenie dla Kremla. To jedyny polityk opozycyjny, który konsekwentnie i bardzo aktywnie stawia czoło reżimowi. Przeszkadzał Kremlowi. Nie mam specjalnych wątpliwości co do tego, kto mógł pokusić się o zamach na jego życie – mówi portalowi PolskieRadio24.pl Siergiej Aleksaszenko z Fundacji imienia Borysa Niemcowa.
Zobacz więcej na temat:  Aleksiej Nawalny Rosja Europa Omsk Kreml NASZ WYWIAD opozycja demokratyczna Europa ŚWIAT

NASZ WYWIAD Siergiej Dawidis: to złożona operacja, jak otrucie Litwinienki czy Skripala. Nawalny jest najgroźniejszym przeciwnikiem Kremla

- Aleksiej Nawalny to najpoważniejszy oponent rosyjskiej władzy i najbardziej znaczący polityk w opozycji antykremlowskiej. Tylko aparat państwowy dysponuje środkami, by przeprowadzić tego rodzaju operację – i widzimy próby zacierania śladów, ukrywania informacji – mówi portalowi PolskieRadio24.pl Siergiej Dawidis z Memoriału, obrońca praw człowieka, odnosząc się do próby otrucia opozycjonisty. 
Zobacz więcej na temat:  Aleksiej Nawalny Rosja Europa Omsk Kreml NASZ WYWIAD

Samolot z Nawalnym na pokładzie wystartował z Omska. Opozycjonista leci na leczenie do Niemiec

Aleksiej Nawalny został wypisany ze szpitala w Omsku. Karetka pogotowia odwiozła nieprzytomnego polityka na lotnisko. Jak poinformowała jego rzeczniczka Kira Jarmysz, samolot medyczny, na którego pokładzie znajduje się opozycjonista, wystartował już z lotniska w Omsku i jest w drodze do Niemiec.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Rosja Aleksiej Nawalny zdrowie choroba medycyna Niemcy służba zdrowia Omsk Berlin