X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Nowy Jork

Okręt polskiej marynarki wojennej wpłynął do portu w Nowym Jorku. ORP Wodnik powitała m.in. Polonia

Okręt polskiej marynarki wojennej, ORP Wodnik, odbywa wizytę w porcie w Nowym Jorku. W czwartek na pokładzie statku odbyło się uroczyste powitanie zorganizowane przez załogę, konsulat RP w Nowym Jorku, oraz ataszat Sił Zbrojnych RP w USA. Wśród gości honorowych byli przedstawiciele sojuszniczych placówek i organizacje polonijne.
Zobacz więcej na temat:  Wojsko Polskie marynarka wojenna Nowy Jork ŚWIAT Ameryka Stany Zjednoczone USA

"Moment oznaczający nasze odrodzenie". Specjalny koncert w sierpniu w Nowy Jorku

"Homecoming" (Powrót do domu) - to tytuł nowojorskiej imprezy zapowiadanej na sierpień. Ma stanowić zwiastun odrodzenia miasta po pandemii. Głównymi wykonawcami będą Paul Simon, Jennifer Hudson i Bruce Springsteen. - To będzie wielki moment dla miasta, oznaczający nasze odrodzenie, oznaczający nasz powrót. I będzie to jeden z najwspanialszych koncertów w historii w Central Parku. To coś, czego nie chcecie przegapić, to będzie wydarzenie na miarę wieków - zapewniał burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT USA Ameryka Ameryka Północna pandemia koronawirus epidemia Nowy Jork

LOT uruchamia połączenie z Nowym Jorkiem. Adamczyk: nasza oferta jest coraz bardziej atrakcyjna

- Siatka naszych połączeń lotniczych staje się coraz bardziej atrakcyjna - ocenił minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, który wziął udział w konferencji inaugurującej połączenie PLL LOT na trasie Nowy Jork -Kraków. Choć - jak podkreślił - wciąż daleko nam do stanu, który mieliśmy w 2019 r.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA LOT Kraków Nowy Jork ministerstwo infrastruktury infrastruktura POLSKA społeczeństwo podróże