X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Norwegia

Najdłuższy na świecie podmorski kabel energetyczny. Norwegia "spięta" z Wielką Brytanią

Najdłuższy na świecie podmorski kabel energetyczny North Sea Link o długości 720 km połączył Norwegię z Wielką Brytanią - poinformował norweski operator sieci energetycznej Statnet. Kabel o mocy do 1400 MW biegnie między norweską gminą Suldal w południowo-zachodniej Norwegii a Newcastle w północno-wschodniej Anglii.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA energetyka energia odnawialna Norwegia Wielka Brytania ochrona środowiska

Elektryfikacja Norwegii już na początku 2022 roku?

Skandynawia potrafi wyznaczać trendy! W Europie toczą się aktualnie rozmowy o sposobach upowszechnienia e-samochodów. Plany, prognozy i wyliczenia mają skutecznie zwiększyć sprzedaż elektryków na Starym Kontynencie. Gdy my ogłaszamy, Norwegowie realizują! Prawdopodobnie już w kwietniu wszystkie kupione na rynku nowe auta będą wyposażone w napęd elektryczny!
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców motoryzacja samochody samochód kierowca kierowcy Norwegia prawo pieniądze przestępczość społeczeństwo ŚWIAT Polskie Radio elektromobilność samochody elektryczne

Lotos stara się o nowe koncesje na wydobycie ropy i gazu ziemnego na Morzu Północnym

Polski koncern poszerza stan posiadania przy wydobyciu ropy i gazu ziemnego na Morzu Północnym. Lotos informuje, że jego norweska spółka - Lotos Norge złożyła aplikacje o kolejne koncesje, w większości starając się o obszary w miejscach, gdzie prowadzi już działalność. Dodatkowo Lotos Norge czeka na zgodę na wymianę udziałów w koncesjach z Aker BP.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA lotos gaz ziemny ropa naftowa Norwegia energetyka