X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Nord Stream 2

Maciej Małecki: Polska zmierza do pełnej niezależności gazowej od Rosji

- Polska stoi na straży bezpieczeństwa energetycznego Europy, zapewnienia wolnego i konkurencyjnego rynku gazu. Mam świadomość i mówimy o tym od wielu lat, że Rosja używa surowców energetycznych do wywierania presji politycznej na kraje regionu – mówił w Polskim Radiu 24 poseł Maciej Małecki (Prawo i Sprawiedliwość).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska POLSKA gaz ziemny bezpieczeństwo energetyczne Rosja Niemcy Nord Stream 2 LNG

Міністр енергетики Польщі: фірма «Engie Energy» порушила обов'язок прозорості

Компанія не виконала усіх формальних вимог стосовно оприлюднення деталей своєї співпраці при будівництві Nord Stream-2. І тому Управління конкуренції та захисту прав споживачів вирішило застосувати щодо неї штраф
Zobacz więcej na temat:  політика енергетика Nord Stream 2