X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Nord Stream 2

Dr Jerzy Targalski: Rosji zawsze chodzi o destabilizację sytuacji

- Bez zgody i zachęty Rosji wojska Chalify Haftara nie ruszyłyby do ofensywy. To z jego pomocą Rosjanie chcą przejąć kontrolę nad Libią. W ten sposób będą mieli dwa punkty oparcia w tym regionie: Syrię i Libię, co pozwoli na kontrolę dużej części wschodniego wybrzeża Morza Śródziemnego - mówił w Polskim Radiu 24 dr Jerzy Targalski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jerzy Targalski Nord Stream 2 Rosja Moskwa Libia Syria Brexit

Transport i Nord Stream 2. Ważne głosowania w PE

W Parlamencie Europejskim w czwartek kilka kluczowych głosowań dla Polski, w tym nad przepisami dotyczącymi transportu międzynarodowego, które są niekorzystne dla naszych firm przewozowych. Polscy europosłowie podejmą jeszcze próbę odłożenia głosowania. Próbowali już w środę, ale większość w europarlamencie nie zgodziła się, by wykreślić ten punkt z programu sesji plenarnej.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Unia Europejska Parlament Europejski transport Nord Stream 2

Nord Stream 2 może być opóźniony przez dawny spór z Polską?

- Zarząd spółki Nord Stream 2 AG będzie musiał zwrócić się o wydanie opinii w sprawie gazociągu na wodach duńskich na południe od Bornholmu. Również Polska ma wydać opinię w tej sprawie, ale niekoniecznie będzie musiała to zrobić bardzo szybko. Dlatego "zamieszanie" może trwać nawet lata, co opóźniłoby budowę gazociągu –  powiedział w Polskim Radku 24 Wojciech Jakóbik z portalu BiznesAlert.pl
Zobacz więcej na temat:  Nord Stream 2

Ekspert: Polsce zależy na opóźnieniu Nord Stream 2

- Są informacje, że Niemcy chcą obejść trzeciego zapisu energetycznego przez stworzenie nowej spółki celowej tylko do zarządzania niemieckim odcinkiem Nord Stream 2 na terytorium swojego kraju. Wydłuży to jednak czas realizacji tego projektu, zwiększy także koszty ponoszone przez podmioty kredytujące przedsięwzięcie – mówił w Polskim Radiu 24 Bartłomiej Sawicki z portalu biznesalert.pl.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Niemcy Rosja Nord Stream 2 gaz ziemny Komisja Europejska dyrektywa UE