X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Nigel Farage

"Gdy raz wyjdziemy, już nigdy nie wrócimy". Brytyjscy europosłowie pożegnali się z PE

Wielkie emocje wśród brytyjskich europosłów wzbudziło zatwierdzenie umowy pieczętującej wyjście Wielkiej Brytanii. Niektórzy żegnali się z Parlamentem Europejskim ze łzami w oczach. - Mówimy "do widzenia" - powiedział pełnomocnik PE ds. brexitu Guy Verhofstadt. - Gdy raz wyjdziemy, już nigdy nie wrócimy - stwierdził zaś Nigel Farage.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Unia Europejska Wielka Brytania Brexit Parlament Europejski Ursula von der Leyen Guy Verhofstadt Nigel Farage

Nigel Farage oferuje Borisowi Johnsonowi brexitowy pakt

Nigel Farage, lider Brexit Party proponuje Borisowi Johnsonowi brexitowy sojusz. Domaga się twardego wyjścia z Unii, którego premier nie wyklucza. Przekonuje, że jeśli jedyną drogą do jego zrealizowania mają być wcześniejsze wybory, to Brexit Party i konserwatyści mogliby zawrzeć "wyborcze porozumienie o nieagresji". Efektem byłoby wspólne wyprowadzenie Zjednoczonego Królestwa z UE bez umowy.
Zobacz więcej na temat:  Brexit Boris Johnson Nigel Farage Europa ŚWIAT Wielka Brytania Unia Europejska

Świat w Południe: Przyszłość partii UKIP

Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP) podczas dwudniowego zjazdu wybierze nowego lidera. Dotychczasowy szef ugrupowania, Nigel Farage, zrezygnował ze swojej funkcji po wygranym przez eurosceptyków referendum ws. wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. O przyszłości UKIP w Polskim Radiu 24 mówił John Beauchamp, brytyjski dziennikarz.
Zobacz więcej na temat:  Brexit Europa Nigel Farage polityka Unia Europejska Wielka Brytania