X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
NOSPR

Koetsier, Crespo, Nagle - na orkiestry dęte

Program dzisiejszego koncertu wypełniły dzieła kompozytorów, którzy poświęcili się twórczości przeznaczonej na orkiestrę dętą blaszaną. Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia zagrała utwory Jana Koetsiera, Enrique Crespa i Paula Nagle'a. Transmisja odbyła się w poniedziałek (22.02) od godz. 13.00 na antenie PR2, stronie dwojka.polskieradio.pl oraz na Facebooku Dwójki i kanale YouTube Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  NOSPR

Koncert Sylwestrowy z najpiękniejszymi ariami. Pożegnaj rok z NOSPR!

Czeka nas najbardziej nietypowy wieczór sylwestrowy ostatnich dekad. Wiemy na pewno, że większość z nas spędzi go we własnych mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że musimy zrezygnować z uroczystej atmosfery, elegancji i znakomitej muzyki. Wszystkiego tego będzie można doświadczyć oglądając Koncert Sylwestrowy NOSPR w wersji online. Wystarczy włączyć komputer 31 grudnia o 18.00 i zająć miejsce w pierwszym rzędzie na najlepiej brzmiącym koncercie sylwestrowym w Polsce!
Zobacz więcej na temat:  NOSPR orkiestra

NOSPR ma 85 lat. "Górecki, Kilar, Penderecki uważali ją za swoją orkiestrę"

"Skupione, pobladłe z emocji twarze muzyków i oczy wpatrzone w dyrygenta, wiedziały, że cała Polska słucha" - tak relacjonowano w  tygodniku "Antena" pierwszy koncert Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, który odbył się 2 października 1935 roku. 
Zobacz więcej na temat:  Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie jubileusz NOSPR Joanna Wnuk-Nazarowa Krzysztof Penderecki Dwójka Andrzej Sułek Beata Kwiatkowska