X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Moto sport

Ruszyły zwolnienia mechaników. Otwarty list do środowiska żużlowego

Świat zmaga się z koronawirusem (SARS-CoV-2), a skutki kryzysu odczuwają również kluby, federacje, związki czy inni pracownicy związani ze środowiskiem sportowym. Nie inaczej jest w przypadku zespołów żużlowych i mechaników, którzy jako pierwsi odczuli skutki pandemii. Część z zawodników w powodu opóźnienia sezonu i wstrzymania wypłat musiała się rozstać ze swoimi mechanikami, gdyż w obecnej sytuacji nie była ich w stanie opłacać.
Zobacz więcej na temat:  żużel Moto sport sporty motorowe SPORT koronawirus

SPEEDWAY GRAND PRIX Koronawirus przeszkadza żużlowcom. GP Polski przełożone

Ze względu na epidemię koronawirusa Polski Związek Motorowy w porozumieniu ze Światową Federacją Motocyklową (FIM) zdecydował o zmianie daty Grand Prix Polski na żużlu, które miało inaugurować sezon indywidualnych mistrzostw świata w jeździe na żużlu. Impreza, która miała odbyć się 16 maja na PGE Narodowym w Warszawie, została przełożona na 8 sierpnia. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT żużel sporty motorowe Moto sport Speedway grand prix koronawirus Koronawirus w Polsce Stadion Narodowy

FORMUŁA 1 Nowy kalendarz Formuły 1? "Sezon może zostać przedłużony"

Szef Formuły 1, Chase Carey, przyznał, że z powodu pandemii koronawirusa (SARS-CoV-2) kilka wyścigów już zostało odwołanych i potwierdził, że rozważana jest możliwość anulowania letniej przerwy w startach oraz przedłużenia nawet do grudnia sezonu. Zamiast 22 planowanych wyścigów o Grand Prix w sezonie, możliwe będzie rozegranie najwyżej 15-18.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Formuła 1 Moto sport sporty motorowe koronawirus

FORMUŁA 1 Kalendarz Grand Prix Formuły 1 w sezonie 2020

Sezon 2020 miał się składać z rekordowej liczby 22 wyścigów. Rywalizacja miała rozpocząć się 15 marca od Grand Prix Australii na torze w Melbourne, a zakończyć 29 listopada na Yas Marina w Abu Zabi. Plany organizatorów Formuły 1 zostały jednak pokrzyżowane przez pandemię koronawirusa (SARS-CoV-2), przez którą zdecydowano się odwołać pierwsze osiem rund mistrzostw świata. 
Zobacz więcej na temat:  Formuła 1 Moto sport sporty motorowe SPORT

PGE EKSTRALIGA Sezon żużlowy w maju? PGE Ekstraliga podjęła decyzję

- W piątek (20 marca) Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o efektach rozmów z klubami 1. oraz 2. Ligi Żużlowej. Zgodnie z ustaleniami, informacja o rozpoczęciu rozgrywek będzie podana po odwołaniu stanu epidemicznego w Polsce - czytamy na oficjalnej stronie PGE Ekstraligi. Wciąż nie wiadomo również czy sezon rozpocznie się w maju.
Zobacz więcej na temat:  Ekstraliga Moto sport SPORT żużel sporty motorowe koronawirus Koronawirus w Polsce

FORMUŁA 1 Start sezonu niewiadomą. Legendarny wyścig odwołany

Kolejne wyścigi Formuły 1 - Grand Prix Holandii, Hiszpanii i Monako - zostały przełożone z powodu koronawirusa - poinformowała Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA). Wciąż nie wiadomo, kiedy rozpocznie się sezon. Organizatorzy GP Monako zdecydowali wobec tego, że w tym roku impreza się nie odbędzie ze względu na brak wolnych terminów. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Formuła 1 Moto sport sporty motorowe koronawirus