X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Mirosław Skowron

Jakub Wiech o "Fit for 55": ambitny projekt, który będzie kosztować kolosalne pieniądze

- Unia Europejska chce budować swoją tożsamość i jednolitość na gruncie polityki klimatycznej, to ma być jej nowe spoiwo. UE, która przeszła różne kryzysy, w tym migracyjny czy brexit, potrzebuje wspólnego mianownika, który byłby chodliwy politycznie, ale i gospodarczo - mówił w Polskim Radiu 24 Jakub Wiech, ekspert ds. energetyki (portal bizneslert.pl). 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 odnawialne źródła energii węgiel energetyka wodór Mirosław Skowron Jakub Wiech społeczeństwo

Napieralski: lekarze dostali dodatki za walkę z COVID-19. Dziś mają swoje oczekiwania

Proszę pamiętać, że lekarze, pracownicy medyczni, czy pracownicy niemedyczni, którzy dostali specjalne wynagrodzenie choćby za pracę w trudnych warunkach walki z COVID-19, dziś mają swoje oczekiwania. I słyszą od premiera, że pieniądze właśnie płyną z UE, (...) a oni nie widzą podwyżek - mówił w Polskim Radiu 24 poseł Koalicji Obywatelskiej Grzegorz Napieralski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Grzegorz Napieralski Mirosław Skowron POLSKA polityka zdrowie protest medycyna służba zdrowia

"Łukaszenka wykorzystuje ludzi do osiągnięcia celu". Jerzy Mosoń o sytuacji na granicy z Białorusią

- Ludzie zawsze byli wykorzystywani jako środek do osiągnięcia celu. Także teraz mamy do czynienia z wykorzystywaniem tych biednych ludzi przez dyktatora, przez Łukaszenkę - mówił w Polskim Radiu 24 Jerzy Mosoń z Fundacji Fibre. Gośćmi audycji byli również Maciej Kożuszek ("Gazeta Polska") oraz Łukasz Kobeszko ("Nowa Konfederacja"). 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Białoruś kryzys migracyjny migracja Aleksander Łukaszenka Mirosław Skowron ŚWIAT Europa

"Po drugiej stronie nie mamy partnera". Andrzej Gawron o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej

- Trzeba zrobić wszystko, wykorzystując zarówno narzędzia dyplomatyczne, jak i inne, jeżeli takowe są, żeby ten konflikt zakończyć, ale wiadomo, że po drugiej stronie nie mamy partnera - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Gawron. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Bialoruś migracja kryzys migracyjny Prawo i Sprawiedliwość służby i bezpieczeństwo Mirosław Skowron

"Ta operacja to katastrofa polityczna". Jarosław Guzy o wyjściu USA z Afganistanu

- Cała ta operacja afgańska, łącznie z masakrą przy lotnisku w Kabulu, rozstrzyga, że była to po prostu katastrofa polityczna, amerykańska i oczywiście administracji Joe Bidena, bo to ona za to odpowiada - mówił w Polskim Radiu 24 ekspert ds. międzynarodowych Jarosław Guzy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 ŚWIAT Mirosław Skowron Bliski Wschód Afganistan USA Stany Zjednoczone Joe Biden Jarosław Guzy

"Są dowody na to, że to zorganizowana akcja". Dr hab. Grzegorz Pietrek o sytuacji na granicy z Białorusią

- Migranci najbliższej fali mogą dostać się do Polski przez inne państwa graniczne układu z Schengen - ocenił w rozmowie z Polskim Radiem 24 dr hab. Grzegorz Pietrek, ekspert ds. zarządzania kryzysowego z Wyższej Szkoły Bankowej komentując budowę płotu na granicy z Białorusią.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Mirosław Skowron bezpieczeństwo służby i bezpieczeństwo straż graniczna Białoruś POLSKA

"Stanowisko PO jest jasne, przedstawił je Tusk". Kleina o sytuacji na granicy z Białorusią

- Sytuacja po stronie PO jest dość jasna i precyzyjna, działania podejmowane przez posłów Jońskiego czy Szczerbę miały wymiar humanitarny i nie było ich intencją naruszanie obowiązków Straży Granicznej - mówił w Polskim Radiu 24 senator PO Kazimierz Kleina. - Ochrona polskich granic to podstawowe zadanie państwa polskiego i państwo polskie to zadanie realizuje w 100 procentach, skutecznie i sprawnie - podkreślał zaś Kamil Duszek z PiS. 
Zobacz więcej na temat:  Mirosław Skowron uchodźcy imigranci w Europie Białoruś

"Tusk zdrajców nie przyjmuje". Jarosław Popek o przyszłości Jarosława Gowina

- Jarosław Gowin jest w polityce od wielu lat, przechodził przez różne ugrupowania polityczne i jestem przekonany, że on w tej polityce zostanie - mówił w Polskim Radiu 24 Hubert Biskupski z "Super Expressu", pytany o polityczną przyszłość byłego ministra pracy i  rozwoju. - Donald Tusk. jak mówią jego współpracownicy, zdrajców nie przyjmuje z powrotem i to będzie trudna sytuacja - ripostował z kolei Jarosław Popek z Radia Gdańsk. 
Zobacz więcej na temat:  Mirosław Skowron POLSKA Jarosław Gowin polityka zjednoczona prawica

Mosoń o Gowinie: jego pozycja w polityce jest znacznie mocniejsza niż wskazywałoby społeczne poparcie

- Jarosławowi Gowinowi i jego otoczeniu trwanie w koalicji się opłaca, a dla Prawa i Sprawiedliwości jest konieczne - powiedział w Polskim Radio 24 dr Sebastian Gajewski (Centrum im. I. Daszyńskiego). Gośćmi audycji "Debata poranka" byli także Jerzy Mosoń (Fundacja Fibre) i Bogumił Łoziński ("Gość Niedzielny").
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Mirosław Skowron Porozumienie Jarosława Gowina zjednoczona prawica polityka koalicja