X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Ministerstwo Zdrowia

"Dość swobodnie podchodziliśmy do stanu naszego zdrowia". Andrusiewicz o wysokim poziomie zgonów z powodu COVID-19

- Bardziej baliśmy się szpitala niż COVID-19 w trzeciej fali epidemii. Dość swobodnie podchodziliśmy do stanu naszego zdrowia - skomentował w piątek utrzymujący się na wysokim poziomie wskaźnik zgonów z powodu COVID-19 rzecznik prasowy resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce koronawirus COVID-19 POLSKA pandemia zdrowie Ministerstwo Zdrowia szpital społeczeństwo lockdown obostrzenia

Utrzymane obostrzenia w pięciu województwach. Zobacz w których

W województwach: śląskim, dolnośląskim, wielkopolskim, łódzkim i opolskim utrzymujemy dotychczas obowiązujące obostrzenia - poinformował minister zdrowia. - Staraliśmy się wyodrębnić tę grupę województw, gdzie sytuacja jest najtrudniejsza - mówił na konferencji prasowej Adam Niedzielski.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce koronawirus pandemia COVID-19 Ministerstwo Zdrowia Adam Niedzielski POLSKA regiony

Minister zdrowia: apogeum trzeciej fali pandemii mamy za sobą

- Można powiedzieć, że pewne apogeum nowych zakażeń mamy za sobą. Infrastruktura, która walczy z koronawirusem, jest jednak wciąż nadwyrężona - powiedział Adam Niedzielski. Minister zdrowia przestrzegał jednocześnie, że koronawirus nadal jest śmiertelnym zagrożeniem. 
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce koronawirus COVID-19 POLSKA pandemia zdrowie Ministerstwo Zdrowia szpital społeczeństwo lockdown obostrzenia

Ponad 9 tys. zakażeń koronawirusem, zmarło 601 osób. Nowe dane resortu zdrowia

W ciągu doby testy laboratoryjne wykazały 9 tysięcy 246 zakażeń koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarły 164 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 437 osób. Od wczoraj po zakażeniu koronawirusem wyzdrowiało 19 tysięcy 674 osób.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA COVID-19 koronawirus Koronawirus w Polsce pandemia epidemia społeczeństwo infografika Ministerstwo Zdrowia zdrowie

Będą zmiany w przepisach dot. izolacji po COVID-19. Jest projekt Ministerstwa Zdrowia

Ministerstwo Zdrowia chce, aby zakończenie izolacji po COVID-19 mogło nastąpić m.in. po 24 godzinach bez gorączki bez używania leków przeciwgorączkowych i z poprawą kliniczną, ale nie wcześniej niż po 10 dniach, od wystąpienia objawów - w przypadku pacjenta z objawami klinicznymi. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA COVID-19 koronawirus Koronawirus w Polsce pandemia szpital Ministerstwo Zdrowia zdrowie społeczeństwo