X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Ministerstwo Rozwoju

Prawie 1,9 mld zł płatności Polskim Bonem Turystycznym. Korzystają z niego także dzieci z niepełnosprawnościami

Z wykorzystaniem Polskiego Bonu Turystycznego dokonano dotąd płatności na blisko 1,9 mld zł - poinformował resort rozwoju i technologii. Z bonu skorzystało 7 mln dzieci, a dodatkowe świadczenie aktywowano dla ponad 171 tys. dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA dzieci wypoczynek Ministerstwo Rozwoju turystyka niepełnosprawni rehabilitacja

"Warszawa i Londyn podobnie postrzegają kwestię bezpieczeństwa w regionie". Dyskusja sejmowej komisji

Pandemia i brexit to główne czynniki, które w ocenie rządu wpływają na relacje polsko-brytyjskie. Według polskich władz przekłada się to na tymczasową niepewność, szczególnie w aspekcie gospodarczym. O stosunkach Warszawy z Londynem dyskutowano podczas posiedzenia Sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sejm dyplomacja GOSPODARKA Wielka Brytania Brexit MSZ Ministerstwo Rozwoju

Wiceminister rozwoju: kończący się sezon pozwala z optymizmem patrzeć na rozwój krajowej turystyki

- Trudno dziś przewidzieć jak się rozwinie czwarta fala pandemii, ale raczej trudno spodziewać się wprowadzenia tak rygorystycznych lockdownów np. w regionalnych lub w turystyce, jak poprzednio. Ale wszystko zależy od samej statystyki zachorowań - powiedział wiceminister rozwoju i technologi Andrzej Gut-Mostowy w audycji "Ekspres Gospodarczy" w Programie 1 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA turystyka Ministerstwo Rozwoju

Złożyli dymisje, teraz wracają do rządu. Ministerstwo Rozwoju i Technologii z nowymi wiceministrami

Premier Mateusz Morawiecki powołał Andrzeja Guta-Mostowego i Grzegorza Piechowiaka na sekretarzy stanu oraz Olgę Semeniuk i Marka Niedużaka na podsekretarzy stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii - poinformował we wtorek resort. Wcześniej złożyli dymisje, gdy Porozumienie opuszczało Zjednoczoną Prawicę.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka rząd Mateusza Morawieckiego Ministerstwo Rozwoju Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej społeczeństwo

POLSKI ŁAD Polski Ład a zakup mieszkania. Ekspert: istotne ułatwienie, obniżenie kosztów budowy dla wielu osób

- W Polsce mamy ciągle duże braki mieszkań, zwłaszcza w większych miastach. Polska struktura mieszkalnictwa jest taka, że większość mieszka w domach jednorodzinnych. Dlatego propozycja budowy domu do 70 m2 stanowi istotne ułatwienie i obniżenie kosztów budowy dla wielu osób, które mieszkają poza dużymi aglomeracjami miejskimi - ocenia dr Krzysztof Kandefer z Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA nieruchomości mieszkania Polski Ład dom Ministerstwo Rozwoju

"Mam nadzieję, że nie będzie pan częścią totalnej opozycji". Prezydent wręczył dymisję Jarosławowi Gowinowi

- Mam nadzieję, że nie będzie pan częścią totalnej opozycji, tylko będzie pan realizował to, co rzeczywiście jest dla Polski dobre - powiedział prezydent Andrzej Duda, wręczając Jarosławowi Gowinowi akt odwołania z funkcji wicepremiera i ministra rozwoju, pracy i technologii.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka rząd Ministerstwo Rozwoju Andrzej Duda Jarosław Gowin