X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Ministerstwo Obrony Narodowej

Szef MON: myślę, że Agencja Uzbrojenia rozpocznie swoją działalność w przyszłym roku

- Agencja Uzbrojenia to zmiana jakościowa i fundamentalna. Chodzi o to, by jedna instytucja była odpowiedzialna za cały proces - najpierw wyposażenia wojska, a później utrzymania tego sprzętu, aż do jego wycofania - powiedział na antenie Programu 1 Polskiego Radia szef MON Mariusz Błaszczak.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mariusz Błaszczak Ministerstwo Obrony Narodowej Sygnały Dnia Wojsko Polskie

"Ich obecność sprzyja bezpieczeństwu Polski". Zbigniew Parafianowicz o żołnierzach US Army w Poznaniu

- Do pomysłu wysuniętego V Korpusu amerykańskiej armii powrócono po wydarzeniach na Krymie. No i teraz będzie w Poznaniu, w Polsce. To dobrze, bo im więcej takich elementów dowództwa, tym lepiej - powiedział w Polskim Radiu 24 Zbigniew Parafianowicz ("Dziennik Gazeta Prawna").
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Unia Europejska Niemcy USA Ministerstwo Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak POLSKA

Tysiące żołnierzy USA trafi do Polski. Szef MON: jesteśmy dobrze przygotowani do ich przyjęcia

- W Polsce powstanie infrastruktura, która pozwoli na przyjęcie nawet 20 tys. żołnierzy amerykańskich - zapowiedział szef MON Mariusz Błaszczak. Potwierdził też, że pierwsi żołnierze, którzy będą służyć w wysuniętym dowództwie V Korpusu U.S. Army, przyjadą do Poznania już w październiku.
Zobacz więcej na temat:  Wojsko Polskie Ministerstwo Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak NATO USA wojsko armia regiony Poznań POLSKA

"Był postacią wybitną, ale i normalnym człowiekiem". Odszyfrowano listy powstańca warszawskiego

Wojskowi kryptolodzy z Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni odszyfrowali korespondencję powstańca warszawskiego, poety Józefa Szczepańskiego "Ziutka" z Haliną Kolbińską. Nieznane dotąd listy zaprezentowano w siedzibie Muzeum Pamięci Powstania Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  Powstanie Warszawskie listy historia Polski Ministerstwo Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak POLSKA II wojna światowa

Błaszczak: żołnierze Wojska Polskiego nawiązują do najlepszych tradycji polskich kryptologów

Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni udowodniło, że żołnierze Wojska Polskiego i eksperci nawiązują do najlepszych tradycji polskich kryptologów - powiedział szef MON Mariusz Błaszczak na prezentacji odszyfrowanej korespondencji powstańca warszawskiego, poety Józefa Szczepańskiego "Ziutka".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo Wojsko Polskie wojsko Powstanie Warszawskie HISTORIA historia Polski II wojna światowa Mariusz Błaszczak Ministerstwo Obrony Narodowej MON