X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

Nawet 20 mln zł na pomoc w utrzymaniu działalności podmiotów ekonomii społecznej

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały umowę, dzięki której wkrótce organizacje prowadzące działalność gospodarczą nie nastawioną na zysk będą mogły otrzymać wsparcie płynnościowe, czyli na przykład na wynagrodzenia, opłacenie faktur za dostawy, podtrzymanie produkcji czy inne koszty działalności.
Zobacz więcej na temat:  Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej pomoc społeczna pomoc Koronawirus w Polsce koronawirus

Pożyczki z UE dla agroturystyki wschodniej Polski

Szykują się zmiany w zasadach wykorzystywania funduszy UE, które pomogą firmom z branży turystycznej w Polsce Wschodniej przetrwać pandemię koronawirusa. Pożyczkę do 500 tys. zł można wykorzystać na wydatki związane z bieżącą działalnością. Chodzi o pożyczki w ramach instrumentu Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka.
Zobacz więcej na temat:  fundusze unijne Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej turystyka Koronawirus w Polsce GOSPODARKA

"Chcemy, by środki były udostępnione do końca kwietnia". Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju o tarczy antykryzysowej

- Nie mam wątpliwości, że uruchomione w tej chwili programy finansowe są bardzo znaczące i jedne z większych, wśród krajów europejskich, programów wsparcia stabilności gospodarki w tej bezprecedensowej sytuacji - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. Program tarczy antykryzysowej komentował także Grzegorz Puda, wiceminister Funduszy i Polityki Regionalnej.
Zobacz więcej na temat:  polityka Koronawirus w Polsce POLSKA pandemia koronawirus tarcza antykryzysowa Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

400 mln zł dla polskich firm. Nabór wniosków jeszcze w kwietniu

Nowy fundusz pożyczkowy - to kolejne działanie, przygotowywane przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Bank Gospodarstwa Krajowego, w walce z pandemią i jej niepożądanym wpływem na gospodarkę. Na ten cel przeznaczymy 400 milionów złotych z programu Inteligentny Rozwój (POIR). Nabór wniosków ruszy pod koniec kwietnia.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa BGK Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej GOSPODARKA

BGK chce pomóc firmom. Zobacz rozwiązania dla przedsiębiorców

Karencja w spłacie, wakacje kredytowe i możliwość obniżenia oprocentowania pożyczki - to rozwiązania, na jakie mogą liczyć przedsiębiorcy i podmioty ekonomii społecznej. Stanowią one uzupełnienie rządowego pakietu antykryzysowego, a z ułatwień już można korzystać - poinformował w komunikacie Bank Gospodarstwa Krajowego.
Zobacz więcej na temat:  BGK Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej tarcza antykryzysowa Koronawirus w Polsce GOSPODARKA przedsiębiorstwo przedsiębiorca

Polska Cyfrowa sfinansuje gminom komputery do zdalnej nauki w szkołach

Już od 1 kwietnia samorządy każdej gminy będą mogły ubiegać się o dofinansowanie zakupu sprzętu do zdalnej edukacji. W programie Polska Cyfrowa na ten cel przeznaczono ponad 180 milionów złotych. Przyspieszona procedura oraz minimum formalności gwarantują szybkie otrzymanie refundacji dla szkół.  
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce Komisja Europejska fundusze unijne Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej Ministerstwo Edukacji Narodowej

Nowy projekt antykryzysowy Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Zobacz, co zawiera

Finansowanie z funduszy UE kosztów odwołanych szkoleń, wyjazdów to część propozycji, które znalazły się w nowym pakiecie antykryzysowym Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Pakiet ma pomóc osobom, firmom i organizacjom pozarządowym realizującym projekty unijne.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska firma Koronawirus w Polsce fundusze unijne Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

Dotychczasowe kroki to za mało. Polska oczekuje od KE śmielszych działań ws. koronawirusa

Polska docenia działania Komisji Europejskiej ws. koronawirusa i ochrony krajów członkowskich przed skutkami pandemii, ale jednocześnie domaga się od niej bardziej odważnych kroków. Jak pisze "Dziennik Gazeta Prawna", chodzi między innymi o zmiany legislacyjne, które pozwolą na elastyczniejsze wydawanie unijnych pieniędzy.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska koronawirus Europa Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej ŚWIAT

Abu Zabi: rozmowy o rozwoju miast z udziałem polskich przedstawicieli

Przedstawiciele ministerstwa funduszy i polityki regionalnej będą uczestniczyć w ceremonii otwarcia dziesiątego Światowego Forum Miejskiego, które odbywa się w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jest to jedna z największych konferencji pod patronatem ONZ.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Katowice abu zabi Zjednoczone Emiraty Arabskie Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak