X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Michał Wójcik

Sąd unieważnił uchwałę o przeciwdziałaniu ideologii LGBT. Wójcik: wystąpię o skierowanie skargi kasacyjnej

- W poniedziałek wystąpię do Prokuratora Generalnego o skierowanie skargi kasacyjnej od wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach. Chodzi o unieważnienie przez sąd uchwały o przeciwdziałaniu ideologii LGBT podjętej przez radę gminy Istebna - poinformował w sobotę wiceszef resortu sprawiedliwości Michał Wójcik.
Zobacz więcej na temat:  LGBT samorząd sąd Michał Wójcik Ministerstwo Sprawiedliwości POLSKA

"Niezawisłość sędziów nie oznacza bezkarności". Michał Wójcik o reformie sądownictwa

- Postępowania dyscyplinarne budzą sprzeciw części środowiska sędziowskiego, jest atak na Izbę Dyscyplinarną Sądy Najwyższego, oczekiwanie, by sędziowie nie ponosili odpowiedzialności. To nie tak powinno wyglądać, zgodnie z konstytucją wszyscy są równi wobec prawa - mówił w Polskim Radiu 24 Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Wójcik społeczeństwo Polskie Radio Zbigniew Boniek reforma sądownictwa LGBT

TK wstrzymał nakaz wydania 4-letniej Ines ojcu. Wójcik: Trybunał ma do tego prawo

- Trybunał Konstytucyjny zdecydował na posiedzeniu niejawnym o wstrzymaniu nakazu wydania 4-letniej Ines ojcu, który jest obywatelem Belgii - poinformował wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Skargę do Trybunału w tej sprawie złożyła pełnomocnik babci dziewczynki.
Zobacz więcej na temat:  Michał Wójcik Ministerstwo Sprawiedliwości Trybunał Konstytucyjny sąd sądownictwo rodzina POLSKA

Po chodniku tylko wyjątkowo i dużo wolniej. Projekt zmian ws. elektrycznych hulajnóg

Hulajnogą elektryczną po chodniku będzie można poruszać się z prędkością do 8 km/h. Pierwszeństwo będzie miał pieszy - proponuje resort sprawiedliwości. Na chodnik będzie można jednak wjechać wtedy, gdy nie będzie ścieżki rowerowej lub drogi z ograniczeniem prędkości do 20 km/h.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo bezpieczeństwo na drodze elektryczne hulajnogi Ministerstwo Sprawiedliwości Michał Wójcik

Wójcik o porównaniu Polski do Białorusi: opozycja nie ma pomysłu na siebie i stosuje taką retorykę

- To zupełnie niepoważne podchodzenie do polityki, jak zwykle polska opozycja ma stanowisko, które może zupełnie zaskakiwać, próbując porównywać sytuację w Polsce do sytuacji na Białorusi - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Białoruś opozycja Sygnały Dnia Piotr Gociek Michał Wójcik

"Próba niedopuszczalnego nacisku". Wiceminister sprawiedliwości o żądaniu uwolnienia "Margot"

- Od kogo komisarz praw człowieka Rady Europy żąda uwolnienia "Margot"? Politycy mają wypuścić tę osobę? W Polsce obowiązuje trójpodział władzy, trzecią władzę stanowią niezależne sądy, a sędziowie są niezawiśli. To jest fundament demokracji - mówił w Polskim Radiu 24 wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Wójcik LGBT społeczeństwo Polskie Radio homoseksualizm policja protest

Apel unijnej komisarz ws. aresztu dla "Margot". Zbigniew Ziobro: niech Pani się wstydzi

"Niech się Pani wstydzi swojego apelu w obronie agresora i przeprosi bezbronnego człowieka, pobitego przez aktywistę LGBT!" - tak Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości, odpowiedział na Twitterze unijnej komisarz Dunji Mijatović, która apelowała o "natychmiastowe uwolnienie" Michała Sz., skazanego przez sąd na dwumiesięczny areszt.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony Warszawa LGBT policja sąd Michał Wójcik