X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Michał Rachoń

"Skończyła się kampania, już nie trzeba kłamać". Marian Kowalski o postawie Rafała Trzaskowskiego

- Rafał Trzaskowski jako taki polityk, który lubi używać miękkich słów do osiągania paskudnych celów, będzie kluczył, gadał o jakimś tam zagrożeniu, a nie przeszkadza mu to, że rozmaite zbiegowiska organizują jego zwolennicy. Nie przyjmuję takiej narracji - powiedział w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Michał Rachoń Platforma Obywatelska LGBT Warszawa policja

"Kluczowe przestrzeganie zasad". Dr Michał Sut o zagrożeniu koronawirusem

- Proste zachowania: mycie rąk, noszenie maseczek, utrzymanie dystansu społecznego, mają udział w spłaszczaniu krzywej zachorowań. Największy problem jest gdy liczba zakażeń zaczyna rosnąć logarytmicznie, wtedy następuje przeciążenie służby zdrowia - mówił w Polskim Radiu 24 dr Michał Sut, lekarz pracujący w Wielkiej Brytanii.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce Michał Rachoń COVID-19 epidemia

"Indoktrynacja dzieci i handel hormonami". Waldemar Krysiak o forach dla trans-aktywistów

- Na prywatnych grupach trans-aktywistów w internecie odbywa się indoktrynacja dzieci w kierunku jak najwcześniejszej zmiany płci. Trwa tam handel hormonami. Po zdobyciu zaufania, sam byłem uczestnikiem takiej grupy. Praktycznie od razu zgłosiły się do mnie osoby, które chciały sprzedać hormony - powiedział w Polskim Radiu 24 Waldemar Krysiak, twórca bloga "Gej przeciwko światu". 
Zobacz więcej na temat:  Michał Rachoń Polskie Radio 24 LGBT POLSKA transseksualizm społeczeństwo

Janusz Kowalski: dekoncentracja mediów pomoże przywrócić ich pluralizm

- Zachęcam poseł Joannę Lichocką, by swoje doświadczenie medialne wykorzystała w walce o to, by przywrócić pluralizm, ważny dla całej debaty publicznej w Polsce i przywrócić pewnego rodzaju równowagę - powiedział w Polskim Radiu 24 Janusz Kowalski, wiceminister aktywów państwowych. - Dekoncentracja mediów doprowadzi do zdrowej repolonizacji dużej ich części - ocenił. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Rachoń media repolonizacja

Andrzej Poczobut: Moskwa chce utrzymać Białoruś w strefie swoich wpływów

- Wiadomo, jaką grę prowadzi Federacja Rosyjska - chce za wszelką cenę utrzymać Białoruś w strefie swoich wpływów - powiedział w Polskim Radiu 24 Andrzej Poczobut, dziennikarz, członek Zarządu Głównego Związku Polaków na Białorusi, który komentował sytuację po wyborach prezydenckich w kraju rządzonym od 26 lat przez Alaksandra Łukaszenkę.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Michał Rachoń Platforma Obywatelska Aleksander Łukaszenka Białoruś

"Chodzi o to, by przestępcy stali się ofiarami". Sakiewicz o zatrzymaniu aktywisty LGBT

- Jest tu wykonywany pewien plan stosowany gdzieś indziej. Doprowadzenie do sytuacji, w której ofiarami stają się przestępcy. Próbuje się do tego dokładać narrację o prześladowaniu za poglądy - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Tomasz Sakiewicz, red. naczelny "Gazety Polskiej", komentując sprawę zatrzymania w Warszawie aktywisty LGBT.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA LGBT społeczeństwo Polskie Radio 24 służby i bezpieczeństwo Tomasz Sakiewicz Michał Rachoń

"Skończyła się w Polsce era cichego przyzwolenia na tęczowy terroryzm". Bogdan Pęk o protestach LGBT

- Tęczowi fanatycy zostali wreszcie pociągnięci do odpowiedzialności. Mam nadzieję, że plugawienie naszych świętości - są na to odpowiednie paragrafy - zostanie przez sąd odpowiednio zakwalifikowane i ukarane - powiedział w Polskim Radiu 24 Bogdan Pęk, były senator, który komentował sprawę Michała Sz. ps. "Margot": 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Michał Rachoń Platforma Obywatelska opozycja państwo prezydent LGBT lewica

"Gimnazjalna manifestacja". Publicysta o nieobecności opozycji na zaprzysiężeniu prezydenta

- Prezydent został wybrany w sposób demokratyczny i wszyscy powinniśmy to szanować. Manifestacja opozycji wydaje mi się nieco "gimnazjalna". W mojej ocenie to było dziecinne - powiedział w Polskim Radiu 24 Sławomir Jastrzębowski (publicysta). Gośćmi audycji byli również Dawid Wildstein (TVP) oraz Piotr Cywiński ("Sieci").
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Zgromadzenie Narodowe Sejm prezydent opozycja Platforma Obywatelska polityka Polskie Radio 24 Dawid Wildstein Michał Rachoń

Pomysł polityczny PO. Prof. Reginia-Zacharski: w prostej konsekwencji prowadzi do negowania państwa

- Platforma Obywatelska, poprzez negację i podważanie instytucji oraz urzędów, próbuje tworzyć równoległą rzeczywistość. Z perspektywy każdego państwa jest to trudne do zaakceptowania i szalenie niebezpieczne - powiedział prof. Jacek Reginia-Zacharski, politolog z Uniwersytetu Łódzkiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Michał Rachoń Platforma Obywatelska opozycja państwo Andrzej Duda prezydent

Prof. Ryba o wystąpieniu Andrzeja Dudy: rodzina najważniejszym elementem programu prezydenta

- Prezydent wymienił rodzinę jako pierwszy i najważniejszy punkt swojego programu, przypomniał nauczanie Jana Pawła II, a więc ustawia swoją prezydenturę fundamentalnie w kontekście najważniejszych sporów i konfliktów cywilizacyjnych, które dotyczą nas jako państwa i narodu, a zarazem całej Europy. To jest manifestacja ideowa - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Mieczysław Ryba (Katolicki Uniwersytet Lubelski).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda polityka wybory w Polsce Zgromadzenie Narodowe Michał Rachoń prof. Mieczysław Ryba

Posłowie Lewicy z barwami LGBT na zaprzysiężeniu prezydenta. Publicysta: dalsze podgrzewanie atmosfery

- Posłowie Lewicy poruszają się w tych samych schematach. Być może nie wiedzą, że jeśli będą robić to, co do tej pory, to ich wyniki będą również takie, jak do tej pory, a jakie one są, doskonale wiemy - powiedział publicysta Wojciech Mucha.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Michał Rachoń Andrzej Duda prezydent LGBT Sejm lewica opozycja Wojciech Mucha

Nisztor o kolejnym zatrzymaniu ws. Nowaka: Gronkiewicz-Waltz musiała się mocno zdenerwować

- Aleksander D., kolejny zatrzymany w sprawie Sławomira Nowaka, to bardzo ważna osoba, jeśli chodzi o strategiczne inwestycje, związane m.in. z infrastrukturą w Warszawie. Przez lata był prezesem firmy, która otrzymała - badany obecnie przez prokuraturę - kontrakt na modernizację oczyszczalni Czajka - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Nisztor.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Rafał Trzaskowski Piotr Nisztor CBA Michał Rachoń Sławomir Nowak

Wyszkowski: bojkotujący zaprzysiężenie prezydenta chcą zabłysnąć jak celebryci

- Celebryci ustawiają się na ściance, żeby się polansować i zapozować do zdjęć. Niektórzy politycy prześcigają się teraz w lansie na bojkotowanie zaprzysiężenia prezydenta Andrzeja Dudy - mówiła w Polskim Radiu 24 legenda opozycji z czasów PRL Krzysztof Wyszkowski. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 Zgromadzenie Narodowe zjednoczona prawica Prawo i Sprawiedliwość Krzysztof Wyszkowski Polskie Radio 24 Michał Rachoń