X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Michał Dworczyk

Tymczasowy szpital na PGE Stadionie Narodowym. Dworczyk: w ciągu kilku dni osiągnie gotowość

- Premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o przygotowaniu szpitali tymczasowych. Pierwszy powstanie na Stadionie Narodowym i na początkowym etapie będzie w nim 500 łóżek, z czego 50 przeznaczonych do intensywnej terapii - powiedział w poniedziałek szef KPRM Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce COVID-19 pandemia Stadion Narodowy Michał Dworczyk kancelaria premiera

Czy cmentarze zostaną zamknięte 1 listopada? Szef KPRM wyjaśnia

- Nie mamy w tej chwili planów zamykania cmentarzy na 1 listopada - poinformował szef KPRM Michał Dworczyk. Zaapelował o to, żeby odwiedzać groby najbliższych w pierwszych dniach listopada lub pod koniec października - z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.
Zobacz więcej na temat:  Wszystkich Świętych Michał Dworczyk kancelaria premiera religia pandemia Koronawirus w Polsce COVID-19 POLSKA społeczeństwo infografika

Na Stadionie Narodowym powstaje szpital polowy dla pacjentów z COVID-19

Według informacji portalu wp.pl, w Warszawie na Stadionie Narodowym powstawać ma szpital polowy dla pacjentów zakażonych koronawirusem. Jak podaje Wirtualna Polska, prace ruszyły w sobotę, a nadzoruje je sam szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk. Pytany o to przez portal polsatnews.pl potwierdził tę informację.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA rząd polityka koronawirus Koronawirus w Polsce pandemia COVID-19 Mateusz Morawiecki Michał Dworczyk Adam Niedzielski

Spotkanie rządowego zespołu zarządzania kryzysowego. Poznamy dalsze działania w walce z pandemią

- Pod przewodnictwem premiera Mateusza Morawieckiego obraduje w czwartek Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego - poinformowała KPRM. Po zakończeniu obrad planowana jest konferencja z udziałem premiera oraz ministra zdrowia, którzy mają przedstawić dalsze działania w związku z rozwojem pandemii.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka rząd Michał Dworczyk Koronawirus w Polsce społeczeństwo COVID-19

Ile potrwa kwarantanna premiera? Rzecznik rządu przekazał najnowsze informacje

- Premier Mateusz Morawiecki czuje się dobrze, nie ma żadnych objawów choroby, być może pod koniec tygodnia zakończy kwarantannę - mówił w Programie 1 Polskiego Radia rzecznik rządu Piotr Müller. Zaznaczył, że czwartkowe dane o liczbie zachorowań będą kluczowe, jeśli chodzi o skalę wprowadzanych obostrzeń.
Zobacz więcej na temat:  premier Mateusz Morawiecki Michał Dworczyk Koronawirus w Polsce koronawirus COVID-19 zdrowie społeczeństwo infografika POLSKA

"Kwarantanna to nie urlop ani czas wolny". Premier o swojej pracy podczas izolacji

Pomimo pozostawania w izolacji rząd pod moim kierownictwem funkcjonuje normalnie. Jestem w stałym kontakcie ze wszystkimi służbami, wojewodami i ministerstwami. Kwarantanna to nie urlop ani czas wolny - oświadczył w środę premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz więcej na temat:  Mateusz Morawiecki pandemia koronawirus Koronawirus w Polsce rząd Mateusza Morawieckiego kancelaria premiera Michał Dworczyk COVID-19 polityka POLSKA premier

Prezes PiS wicepremierem. Michał Dworczyk: będzie koordynował współpracę resortów

- Komitetu ds. bezpieczeństwa i obronności brakowało w polskim systemie politycznym i polskiej administracji - powiedział szef KPRM Michał Dworczyk. - Komitet, którego celem będzie koordynacja współpracy międzyresortowej w sprawie bezpieczeństwa (...) przyniesie bardzo pozytywne efekty dla bezpieczeństwa państwa - dodał. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk rząd Jarosław Kaczyński rekonstrukcja rządu rząd Mateusza Morawieckiego polityka

Pandemia COVID-19 w Polsce. Szef KPRM: podejmiemy działania chroniące seniorów

- Przygotowano dodatkowe środki, które w tym tygodniu przeznaczone zostaną na wsparcie placówek, w których przebywają seniorzy - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Michał Dworczyk, szef KPRM. - Będziemy co tydzień prowadzić ewaluację tego, jakie skutki przynoszą te działania - dodał polityk. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk polityka Koronawirus w Polsce COVID-19 Katarzyna Gójska infografika

Opozycja odpowiedziała na zaproszenie premiera. Spotkanie ws. koronawirusa planowane na wtorek

Na zaproszenie na wtorkową telekonferencję ws. koronawirusa wystosowane przez premiera Mateusza Morawieckiego do przedstawicieli opozycji, pozytywnie odpowiedziały Lewica, PSL i Konfederacja. Szef klubu KO Cezary Tomczyk poinformował, że z komentarzem poczeka na oficjalne zaproszenie.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce POLSKA polityka opozycja Mateusz Morawiecki Michał Dworczyk Cezary Tomczyk Krzysztof Gawkowski Jakub Kulesza

"Premier zaprasza przedstawicieli opozycji na telekonferencję". Michał Dworczyk zdradza szczegóły

Premier Mateusz Morawiecki zaprasza na wtorek przedstawicieli opozycji na telekonferencję, która odbędzie się o godz. 14.30, celem omówienie sytuacji związanej z COVID-19. Wcześniej odbędzie się telekonferencja z prezydentami największych miast w Polsce - powiedział szef KPRM Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Koronawirus w Polsce Mateusz Morawiecki Michał Dworczyk

Przemysław Czarnek zakażony koronawirusem. Kto z ministrów zostanie objęty kwarantanną?

- Powiatowy Inspektor Sanitarny kończy dochodzenie epidemiczne; czekamy na informację, kto powinien zostać objęty kwarantanną, a kogo ta kwarantanna nie będzie dotyczyła - powiedział szef KPRM Michał Dworczyk pytany o procedury wdrażane w KPRM. Według nieoficjalnych informacji PAP osoby, które miały kontakt z Czarnkiem zostaną skierowane na kwarantannę.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce Michał Dworczyk GIS rząd Przemysław Czarnek zdrowie polityka