X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Michał Dworczyk

"System działa. Na początku był gigantyczny napór". Dworczyk o zapisach na szczepienia

– To jest dobra informacja, że jednak gigantyczne jest zainteresowanie szczepieniami – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Michał Dworczyk, szef KPRM po pierwszych godzinach od uruchomienia systemu zapisów i zgłoszeń na szczepienia przeciw COVID-19. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk polityka Trójka szczepienia szczepionka COVID-19 Koronawirus w Polsce Beata Michniewicz

"Setki tysięcy osób wykazały zainteresowanie zarejestrowaniem się". Dworczyk o programie szczepień

- Do tej pory setki tysięcy osób wykazały zainteresowanie zarejestrowaniem się na szczepienie przeciw COVID-19, a także zgłoszeniem gotowości zaszczepienia się - powiedział w piątek szef KPRM Michał Dworczyk. Poinformował, że na konferencji o godz. 10.00 pokazane zostaną pierwsze statystyki.
Zobacz więcej na temat:  szczepionka pandemia Koronawirus w Polsce Michał Dworczyk kancelaria premiera POLSKA COVID-19 służba zdrowia senior

Szef KPRM: od 25 stycznia będziemy mogli wykonywać miesięcznie do 4 milionów szczepień

- Od 25 stycznia, kiedy ruszy system masowych szczepień, będziemy mogli wykonywać miesięcznie od 3,5 do 4 milionów szczepień. Dzisiaj jesteśmy ograniczeni wielkością dostaw - powiedział szef KPRM, pełnomocnik rządu ds. programu szczepień Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  szczepienia szczepionka Koronawirus w Polsce COVID-19 społeczeństwo Michał Dworczyk kancelaria premiera infografika POLSKA

Dworczyk: osoby po 80. roku życia jako pierwsze otrzymają możliwość rejestracji na szczepienie

- W pierwszej kolejności możliwość rejestracji na szczepienie przeciw COVID-19 otrzymają osoby po 80. roku życia, a od 22 stycznia osoby po 70. roku życia - poinformował szef KPRM, pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce pandemia COVID-19 szczepienia szczepionka społeczeństwo senior Michał Dworczyk szczepienia - raport

Harmonogram szczepień dla kolejnych grup. Szef KPRM przedstawił szczegóły

- Od 18 do 22 stycznia szczepieni będą mieszkańcy DPS; od 15 stycznia bedzie możliwość umawiania na szczepienia seniorów powyżej 80. roku życia, a od 22 stycznia - seniorów powyżej 70. roku życia; 25 stycznia ruszają szczepienia populacyjne dla wszystkich powyżej 70. roku życia - poinformował szef KPRM Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  Marlena Maląg Michał Dworczyk POLSKA szczepienia - raport

Miliard złotych dotacji i rekompensat. Znamy szczegóły pomocy dla gmin górskich

Na wsparcie inwestycyjne dla gmin położonych na terenach górskich rząd zamierza przeznaczyć ponad 700 mln zł - poinformował wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin. Dodatkowo planuje się refundować 80 proc. umorzenia podatków od nieruchomości. Szef kancelarii premiera Michał Dworczyk powiedział, że łącznie na pomoc dla samorządów ma trafić miliard złotych.
Zobacz więcej na temat:  turystyka POLSKA GOSPODARKA Jarosław Gowin Michał Dworczyk

Szef KPRM: mniejsza liczba szczepień w soboty i niedziele wynika z decyzji szpitali węzłowych

- Liczba szczepień w weekend zależy od organizacji pracy szpitali węzłowych. Mimo propozycji dostaw szczepionki ze strony Agencji Rezerw Materiałowych, niewiele placówek zdecydowało się szczepić w soboty i w niedziele - powiedział szef KPRM, pełnomocnik rządu ds. programu szczepień Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  szczepienia szczepionka pandemia Koronawirus w Polsce szpital COVID-19 kancelaria premiera Michał Dworczyk POLSKA społeczeństwo infografika