X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Michał Dworczyk

Nowy kalendarz szczepień. Szef KPRM: do 10 maja Polacy powyżej 18. roku życia będą mieli e-skierowanie

- Nowy kalendarz szczepień doprowadzi do tego, że do 10 maja wszyscy Polacy powyżej 18. roku życia będą mieli e-skierowanie. We wtorek przedstawimy, którego dnia które roczniki będą mogły rozpoczynać rejestrację - poinformował w poniedziałek w Polsat News szef KPRM Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA szczepionka szczepienia Michał Dworczyk pandemia COVID-19 koronawirus Koronawirus w Polsce społeczeństwo

Szef KPRM: do 10 maja skierowania na szczepienia dla wszystkich pełnoletnich Polaków

- Do 10 maja wszyscy pełnoletni Polacy będą mieli wystawione e-skierowania i będą mogli się zarejestrować na szczepienie przeciw COVID-19 - mówił w poniedziałek szef KPRM, pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk. - We wtorek przedstawiony zostanie szczegółowy harmonogram - zapowiedział.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk polityka szczepienia Koronawirus w Polsce COVID-19

Harmonogram szczepień dla kolejnych roczników. Szef KPRM: przedstawimy go we wtorek

Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk zapowiedział, że do 10 maja wszyscy Polacy będą mieli wystawione e-skierowania na szczepienia przeciwko koronawirusowi. Jutro ma zostać zaprezentowany szczegółowy harmonogram rejestracji poszczególnych roczników.
Zobacz więcej na temat:  szczepienia koronawirus pandemia Koronawirus w Polsce Michał Dworczyk społeczeństwo POLSKA szczepienia - raport

Szef KPRM: w maju do Polski powinno trafić dodatkowo 2,5 mln dawek szczepionki firmy Pfizer

- W związku ze zwiększaniem dostaw do UE szczepionek firmy Pfizer, do Polski powinno trafić w maju dodatkowo 2,5 mln dawek tego preparatu. Każda dostawa powinna być zwiększona o kilkadziesiąt tysięcy sztuk - powiedział na konferencji prasowej pełnomocnik ds. programu szczepień i szef KPRM Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Zdrowia szczepienia Koronawirus w Polsce Michał Dworczyk

"Gdy szczepionki będą łatwo dostępne, każdy będzie mógł je wybrać według przekonań". Dworczyk o stanowisku KEP

- W stanowisku KEP kluczowe jest sformułowanie, że mimo zastrzeżeń wierni mogą korzystać z tych szczepionek. Z czasem zapewne będą one łatwo dostępne i wtedy każdy będzie mógł dokonywać ich wyboru według własnego uznania i przekonań - mówił w czwartek szef KPRM, pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  szczepienia szczepionka COVID-19 POLSKA Koronawirus w Polsce Episkopat Polski Michał Dworczyk zdrowie