X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Marlena Maląg

POLSKI ŁAD Rodzinny Kapitał Opiekuńczy. Maląg: będzie pomagał łączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym

- Rodzinny Kapitał Opiekuńczy będzie pomagał łączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym. Szacujemy, że tym świadczeniem będzie objętych 615 tys. dzieci - powiedziała w piątek w Sejmie minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo rodzina dofinansowanie dzieci dziecko Marlena Maląg Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej GOSPODARKA

"Płaca minimalna wyniesie 3010 złotych". Marlena Maląg o planach rządu na przyszły rok

Minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg powiedziała Informacyjnej Agencji Radiowej, że rząd przyjął rozporządzenie, zgodnie z którym płaca minimalna w przyszłym roku wyniesie 3010 złotych. Zaznaczyła, że jest to wzrost o 210 złotych w stosunku do obecnego roku.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marlena Maląg Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej społeczeństwo płaca minimalna

Emerytury i renty mogą być wyższe. Maląg: zmienił się prognozowany wskaźnik waloryzacji

- Przy obecnie prognozowanym wskaźniku waloryzacji najniższa emerytura i renta z tytułu całkowitej niezdolności do pracy oraz renta rodzinna i socjalna wzrośnie z obecnej kwoty 1250,88 zł do kwoty 1312,05 zł, a więc o ponad 61 zł - mówiła w wywiadzie udzielonym "Super Expressowi" minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.
Zobacz więcej na temat:  ZUS emerytura pieniądze Marlena Maląg społeczeństwo POLSKA GOSPODARKA gospodarka polska finanse

KARPACZ 2021 Marlena Maląg: musimy inwestować w młodych ludzi, naszą przyszłość

- Musimy zrobić wszystko, żeby wesprzeć rodziny, młodych ludzi, żebyśmy mieli zastępowalność pokoleń, której dzisiaj nie ma - mówiła w Polskim Radiu 24 Marlena Maląg (minister rodziny i polityki społecznej). 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach Forum Ekonomiczne w Karpaczu 2021 POLSKA społeczeństwo dzietność rodzina Marlena Maląg Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej dzieci

"To troska o zdrowie i życie Polaków". Marlena Maląg o działaniach rządu w czasie pandemii

- Polska poradziła sobie z kryzysem, a dbanie o rodzinę nadal jest priorytetem rządu - powiedziała podczas pikniku rodzinnego w wielkopolskim Kotlinie minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marlena Maląg rodzina Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej Polski Ład pomoc pomoc społeczna polityka społeczeństwo 1 września wielkopolskie

"Da rodzinom poczucie większej stabilizacji finansowej". Marlena Maląg o Rodzinnym Kapitale Opiekuńczym

- Ustawa o Rodzinnym Kapitale Opiekuńczym da rodzicom możliwość połączenia pracy zawodowej z życiem rodzinnym. Chodzi o to, aby dać rodzinom poczucie większej stabilizacji finansowej i aby rodziny decydowały się na kolejne dzieci - podkreśliła w Polskim Radiu 24 Marlena Maląg, minister rodziny i polityki społecznej. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marlena Maląg Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej społeczeństwo rodzina

POLSKI ŁAD Minister rodziny: nowe programy mieszkaniowe dadzą młodym poczucie bezpieczeństwa

Minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg powiedziała, że programy mieszkaniowe Polskiego Ładu mają odwrócić niekorzystne trendy demograficzne i dać młodym ludziom i rodzinom poczucie bezpieczeństwa. Projekty ustaw związane z programem "Mieszkanie bez wkładu" oraz możliwością budowy domów do 70 metrów kwadratowych bez pozwolenia mają jeszcze we wrześniu trafić pod obrady Sejmu.
Zobacz więcej na temat:  mieszkania GOSPODARKA POLSKA Marlena Maląg

POLSKI ŁAD "To nie mogą być tylko słowa, ale konkretne działania". Maląg o rodzinie i Polskim Ładzie

Tworzenie dobrego klimatu wokół rodziny, stwarzanie takich warunków, aby rodzina była w centrum życia, w centrum uwagi – to nie mogą być tylko słowa, ale konkretne działania – mówiła w piątek w Miejskiej Górce (województwo wielkopolskie) minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka rodzina Marlena Maląg Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej Polski Ład pandemia COVID-19 Koronawirus w Polsce GOSPODARKA społeczeństwo Rodzina 500+ 500+

"Celem jest wyjście z pułapki demograficznej". Maląg o Strategii Demograficznej 2040

Minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg powiedziała, że rozpoczynają się konsultacje społeczne w sprawie Strategii Demograficznej 2040. Dziś o projekcie przygotowanym przez rząd rozmawiać będą samorządowcy z województwa dolnośląskiego, a w najbliższych tygodniach do rozmów o strategii rozwoju demograficznego zostaną zaproszone również organizacje pozarządowe, pracodawcy i związki zrzeszające pracowników.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marlena Maląg rodzina Polski Ład dzieci Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej GOSPODARKA