X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Mariusz Błaszczak

Błaszczak o relokacji pacjentów: wojsko będzie wspierać lotnicze pogotowie ratunkowe

- Jesteśmy aktywni, 7000 żołnierzy codziennie pomaga, chciałbym podziękować wojskowej służbie medycznej, to 14 szpitali, w tym szpitale tymczasowe - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, o zaangażowaniu wojska w przeciwdziałanie pandemii.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mariusz Błaszczak Koronawirus w Polsce wojsko Wojsko Polskie NATO USA bezpieczeństwo

Para prezydencka złożyła żołnierzom świąteczne życzenia. Wojskowi usłyszeli też podziękowania za walkę z pandemią

Prezydent Andrzej Duda i pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda z okazji zbliżających się świąt Wielkanocy złożyli życzenia żołnierzom Wojska Polskiego. Para Prezydencka wzięła udział w wideokonferencji z kadrą dowódczą WP.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Mariusz Błaszczak prezydent Wojsko Polskie służby i bezpieczeństwo Ministerstwo Obrony Narodowej POLSKA Agata Kornhauser-Duda

Polska otwarta na współpracę z Francją. Premier złożył wizytę w Paryżu

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w Paryżu z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem. Politycy rozmawiali o współpracy w obszarze programów szczepionkowych, współpracy z Komisją Europejską, sprawiedliwej transformacji energetycznej, czy wywieraniu nacisku na producentów szczepionek, żeby jak najszybciej wywiązywały się ze swoich zobowiązań wobec naszych krajów. Podczas spotkania nie zabrakło rozmów na temat relacji gospodarczych między Polską a Francją, dotyczących m.in. energetyki atomowej oraz współpracy transportowej i infrastrukturalnej.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Mariusz Błaszczak Mateusz Morawiecki Ministerstwo Obrony Narodowej Rosja Syria Polonia Kresy

Przełożenie prezentacji Nowego Ładu. Mariusz Błaszczak: rząd koncentruje się na walce z pandemią

- Rząd koncentruje się przede wszystkim na pomocy potrzebującym i walczącym z koronawirusem; zaangażowane są wszystkie siły i środki, dlatego zdecydowaliśmy o przełożeniu konwencji ws. projektu Nowego Ładu na czas po trzeciej fali pandemii - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia szef MON Mariusz Błaszczak.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka PiS pandemia koronawirus Koronawirus w Polsce Mariusz Błaszczak

Szef MON o nagraniach z narady u Tuska: smoleńskim śledztwem powinien znów zająć się prokurator

- Zapewne opinia publiczna zapomniała już, co wydarzyło się bezpośrednio po tragedii smoleńskiej, tu mamy dowód haniebnego postępowania premiera Donalda Tuska, koalicji PO-PSL - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, odnosząc się do nowych ujawnionych materiałów o śledztwie smoleńskim.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Mariusz Błaszczak koronawirus Koronawirus w Polsce katastrofa w Smoleńsku Smoleńsk prokuratura Donald Tusk Katarzyna Gójska

"Staliście się symbolem profesjonalizmu". Szef MON zdecydował o zwiększeniu brygad WOT

Szef MON Mariusz Błaszczak podpisał decyzję powołania kolejnych trzech nowych brygad WOT - w woj. podkarpackim, lubelskim i mazowieckim. Tym samym do końca przyszłego roku ma być w Polsce 18 brygad WOT. Minister poinformował, że podpisał decyzję dot. rozwoju WOT w Zegrzu na odprawie podsumowującej działania Wojsk Obrony Terytorialnej w ubiegłym roku.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Obrony Narodowej Wojska Obrony Terytorialnej Mariusz Błaszczak

Szef MON: armia może zaszczepić samodzielnie swoich żołnierzy i inne służby mundurowe

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak powiedział w Sejmie, że jeszcze w tym tygodniu ogłosi nowy program powołania kolejnych batalionów Wojsk Obrony Terytorialnej. Szef MON odpowiadał na pytania posłów PiS dotyczące zaangażowania żołnierzy WOT w realizację programu szczepień przeciwko COVID-19 dla seniorów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mariusz Błaszczak szczepienia COVID-19 Wojska Obrony Terytorialnej