X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Marian Kowalski

Marian Kowalski: podwładni Tuska powinni odpowiedzieć za działania wobec Marszów Niepodległości

- Cały czas apeluję, zwłaszcza do posłów Konfederacji, żeby wnieśli wreszcie interpelację poselską i zażądali od obecnego szefa MSWiA przedstawienia dokumentów pokazujących, jakich metod użyli podwładni Donalda Tuska do rozbijania Marszów Niepodległości w czasie rządów PO - powiedział w Polskim Radiu 24 komentator i publicysta Marian Kowalski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Marian Kowalski Marsz Niepodległości Donald Tusk Platforma Obywatelska polityka

"Maski opadły, wiemy kto w Polsce chce realizować plany Moskwy". Kowalski o kryzysie migracyjnym

- Putin zapytał na kogo może liczyć w Polsce. I tu maski opadły, ręce poszły w górę, wiadomo z kim mamy do czynienia. Osoby nadające ton ugrupowaniom politycznym i organizacjom pozarządowym w naszym kraju są gotowe realizować plany Moskwy nie tylko wobec Polski, ale całej Europy Zachodniej - powiedział w Polskim Radiu 24 komentator i publicysta Marian Kowalski. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 migracja Władimir Putin Rosja Białoruś Marian Kowalski polityka

"Może Donaldowi Tuskowi szkoda, że nie został zaproszony". Marian Kowalski o imprezie urodzinowej Roberta Mazurka

- Donald Tusk prezentuje się jako sportowiec, prowadzący zdrowy styl życia, a na tej imprezie jakiś alkohol był pewnie spożywany, w związku z tym on musi wyciągnąć konsekwencje, a może Tuskowi po prostu szkoda, że nie został zaproszony - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Marian Kowalski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Donald Tusk Platforma Obywatelska Borys Budka Tomasz Siemoniak Robert Mazurek Marian Kowalski Michał Rachoń

Marian Kowalski o Campusie Polska: w tej formie nie da szans Trzaskowskiemu na wybicie się

- Powrót Tuska i to, że stał się gwiazdą spotkania Campus Polska, spowodowały, że Rafał Trzaskowski nie ma szans na wybicie się, na niepodległość. On miał szansę, gdy Hołownia się pojawił zaraz po wyborach prezydenckich - mówił w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski.  
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 opozycja POLSKA Rafał Trzaskowski Donald Tusk Platforma Obywatelska koalicja obywatelska Leszek Balcerowicz polityka Marian Kowalski

Marian Kowalski o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej: Łukaszenka może chcieć coś w zamian

- Pamiętamy, jak pan Erdogan mówił o tym, że będzie zatrzymywał falę uchodźców, jeżeli UE będzie mu płaciła, i to robi. Podobnie teraz może postąpić Łukaszenka - powiedział w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski, publicysta.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś imigranci w Europie granica straż graniczna Aleksander Łukaszenka opozycja POLSKA polityka Marian Kowalski Polskie Radio 24

"Dokonuje się pucz". Marian Kowalski o sytuacji wewnątrz PO

- Jeżeli PO zaczyna powrót do rządzenia państwem polskim od wewnętrznego puczu, to spodziewajmy się czegoś znacznie gorszego dla całego kraju. Dokładnie tak nastąpiło przejęcie władzy przez bolszewików w Rosji: najpierw pucz wewnątrz lewicy rewolucyjnej, potem pucz wewnątrz państwa, a później wszystkich Rosjan wzięli za pysk - mówił w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski (KowalskiTV). Gościem audycji była także Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska, (DzienDobryBialystok.pl). 
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA Platforma Obywatelska Marian Kowalski Donald Tusk Borys Budka Rafał Trzaskowski

"Putin wybadał, jak wygląda sytuacja polityczna w Polsce". Marian Kowalski o cyberatakach

- Putin wybadał, jak wygląda sytuacja polityczna w Polsce, jak środowiska polityczne podchodzą do ataku na państwo Polskie, i ma teraz zielone światło do czynienia dalszych kroków - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Marian Kowalski z KowalskiTV. Gościem audycji była także Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Michał Rachoń Marian Kowalski Sejm cyberprzestępczość Rosja cyberataki cyberbezpieczeństwo

"Biden okazał słabość, Putin to wykorzysta". Marian Kowalski o rezygnacji USA z sankcji na Nord Stream 2

- Ta wypowiedź Joe Bidena, że "cóż on może zrobić"... lider mocarstwa światowego nie może powiedzieć, że jest słaby. On to zrobił i na pewno pan Putin wyciągnie z tego jak najdalej idące konsekwencje - mówił w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski z KowalskiTV. Gościem audycji była także Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska z portalu Dzień Dobry Białystok.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Michał Rachoń Marian Kowalski POLSKA Niemcy USA Nord Stream 2 Joe Biden Rosja Władimir Putin

"Chodzi o to, żeby dostać pieniądze". Marian Kowalski o działaniach PO ws. wydatkowania środków unijnych

- Platforma Obywatelska zdaje sobie sprawę, że jak unijne pieniądze trafią w ręce obecnego obozu władz, to Prawo i Sprawiedliwość zbuduje swoją mocną pozycję także na rynku wewnętrznym i zyska wyborców - powiedział w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski o motywacjach PO w działaniach mających na celu większy wpływ na wydatkowanie środków unijnych, m.in. w ramach samorządów. Gościem audycji była także Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (DziendobryBiałystok.pl).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Michał Rachoń Marian Kowalski Polskie Radio 24 Platforma Obywatelska PO

Siewiereniuk-Maciorowska: Platforma pikuje w stronę przepaści

- Platforma Obywatelska tak jak PZPR postawiła siebie ponad państwem - powiedział w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski, który obecną sytuację w PO porównał do zjazdu Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, podczas którego wyprowadzono sztandar partii i zakończono jej działalność. Gościem audycji była także Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (DziendobryBiałystok.pl).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 Marian Kowalski Michał Rachoń

Siewiereniuk-Maciorowska: Strajk Kobiet pokazał Lewicy środkowy palec

- Lewica broniła Strajku Kobiet, broniła działaczek, chroniła je w czasie protestów, politycy się pojawiali, były organizowane pomoce prawne, interwencje poselskie. To teraz Strajk Kobiet pokazał [Lewicy] taki wielki środkowy palec w podziękowaniu za tę pomoc - mówiła w Polskim Radiu 24 Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska, komentując atak Strajku Kobiet na Lewicę za poparcie Krajowego Planu Odbudowy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Michał Rachoń Marian Kowalski POLSKA polityka fundusze europejskie fundusze unijne fundusze ue PiS lewica Krajowy Plan Odbudowy Krajowy Program Odbudowy

Nowa frakcja w PE? Siewiereniuk-Maciorowska: potrzebna jest przeciwwaga dla dominującej dotąd narracji

- Na pewno rozmowy na forum Parlamentu Europejskiego trzeba podjąć. Od dłuższego czasu oglądamy wszelkie debaty wymierzone tak naprawdę w te kraje, które wybrały nie tak, jak by sobie tego chcieli unijni dyplomaci z tej frakcji większościowej - powiedziała w Polskim Radiu 24 Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska z portalu dziendobrybialystok.pl. Gościem Michała Rachonia był również Marian Kowalski, autor kanału Kowalski TV.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Europa Marian Kowalski Polityka zagraniczna Polski Polska w Unii Europejskiej Unia Europejska Michał Rachoń Parlament Europejski Włochy Węgry ŚWIAT