X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Marian Banaś

S. Karczewski: opozycja przeliczyła się ws. powrotu D. Tuska

-  Jeżeli opozycja liczyła, że Donald Tusk wróci z Brukseli na białym koniu i pokona w wyborach Andrzeja Dudę, to się przeliczyła - powiedział w rozmowie z czwartkową "Rzeczpospolitą" marszałek Stanisław Karczewski. Według marszałka Mateusz Morawiecki ma być premierem przez pełną kadencję, a Stanisław Piotrowicz i Krystyna Pawłowicz jako sędziowie TK "przestaną być politykami".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Stanisław Karczewski Rzeczpospolita Marian Banaś Mateusz Morawiecki Trybunał Konstytucyjny Andrzej Duda

P. Grzybowski: szef NIK poniósł duże straty wizerunkowe

- Sprawa szefa NIK wymaga wyjaśnienia. Na razie nie ma żadnych formalno-prawnych wniosków do prokuratury i to dobra wiadomość. Bardziej szkodliwa dla pana Banasia jest kwestia wizerunkowa. Mleko już się rozlało - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Grzybowski z "Tygodnika Katolickiego Niedziela". Gościem audycji był również Tomasz Żółciak z "Dziennika Gazeta Prawna".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Najwyższa Izba Kontroli Marian Banaś Senat reprywatyzacja SLD PSL-Koalicja Polska Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska

Sprawa Mariana Banasia. Komentarze polityków

– Zgadzamy się co do tego, że byłoby dużo lepiej, gdyby te fakty czy zarzuty, bo pan prezes Banaś jeszcze nie do wszystkich miała szansę się odnieść, były znane przed wyborem – mówił na antenie Trójki rzecznik PiS Radosław Fogiel. W dyskusji w "Śniadaniu w Trójce" brali udział również: Jadwiga Emilewicz (minister przedsiębiorczości), Jan Grabiec (PO), Paweł Mucha ( zastępca szefa  Kancelarii Prezydenta), Marek Sawicki (PSL) i Anna-Maria Żukowska (SLD).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Beata Michniewicz Jan Grabiec Radosław Fogiel Marek Sawicki Jadwiga Emilewicz Marian Banaś