X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Marek Suski

"Prezydent pojechał budować fundament dobrych relacji polsko-ukraińskich". Suski o wizycie Andrzeja Dudy na Ukrainie

- Polska jest głównym ambasadorem sprawy ukraińskiej w Unii Europejskiej. Mieszkańcy Ukrainy są za to wdzięczni. Prawda może być fundamentem do budowania dalszych dobrych stosunków między oboma państwami - powiedział Marek Suski z Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka Adrian Klarenbach Marek Suski Andrzej Duda Ukraina stosunki polsko-ukraińskie Polityka zagraniczna Polski Wołodymyr Zełenski

Dwugłos ws. Nowaka. Suski: kompromitujące fakty, Kierwiński: służby działają na zlecenie

- Zarzuty korupcyjne wobec b. ministra transportu (PO) Sławomira Nowaka należy traktować poważnie; sprawa będzie zataczać coraz szersze kręgi - ocenił poseł PiS Marek Suski. Poseł PO Marcin Kierwiński uważa, że z oceną należy poczekać na orzeczenie sądu. Dodał, że służby działają na "polityczne zlecenie".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Sławomir Nowak Marek Suski Marcin Kierwiński

"Zawsze będą różnice zdań, na tym polega demokracja". Marek Suski o Zjednoczonej Prawicy

- Informacje, jakie do nas docierają, skłaniają do stanowiska, że rząd będzie teraz lepiej pracował. Jeżeli Jarosław Kaczyński zostanie wicepremierem, to napięcia w rządzie będą pod kontrolą - mówił w Polskim Radiu 24 Marek Suski (Prawo i Sprawiedliwość).
Zobacz więcej na temat:  koalicja obywatelska polityka Polskie Radio 24 POLSKA Solidarna Polska zjednoczona prawica Zbigniew Ziobro Jarosław Kaczyński Marek Suski

Suski: na dzisiaj koalicji nie ma, decyzja o dalszych losach ZP może zapaść w poniedziałek

- Na dzisiaj nie ma koalicji Zjednoczonej Prawicy; wypowiedzieli ją ci, którzy nie głosowali za nowelą ustawy o ochronie zwierząt - mówił w niedzielę poseł PiS Marek Suski. Podkreślił, że w poniedziałek kierownictwo PiS może podjąć decyzję o dalszych losach ZP, w tym dot. ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka zjednoczona prawica PiS Marek Suski koalicja

TYLKO U NAS Co zrobi PiS w kwestii koalicji rządzącej? Eksperci wskazali prawdopodobny scenariusz

Politycy Prawa i Sprawiedliwości dopuszczają możliwość stworzenia rządu mniejszościowego. Inny scenariusz, o którym mówią to przyspieszone wybory. W przyszłym tygodniu, najprawdopodobniej w poniedziałek odbędzie się spotkanie kierownictwa PiS, które podejmie decyzję w sprawie przyszłości koalicji. Eksperci z którymi rozmawiał portal PolskieRadio24.pl są zgodni, że PiS i koalicjanci ostatecznie osiągną kompromis. 
Zobacz więcej na temat:  PiS rząd Ryszard Terlecki Marek Suski koalicja

"To po prostu humanitarne podejście". Marek Suski o projekcie PiS ws. ochrony zwierząt

- Jak wiemy, kto kocha zwierzęta, ten kocha ludzi. Jak ktoś nie kocha zwierząt, to nie kocha ludzi. To jest po prostu humanitarne podejście. My chcemy, żeby w Polsce nie tylko ludziom żyło się dobrze, ale żeby były też szanowane zwierzęta - mówił w Programie 1 Polskiego Radia poseł PiS Marek Suski. Gościem "Debaty Jedynki" była także poseł Lewicy Anita Sowińska.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio POLSKA polityka ochrona zwierząt Prawo i Sprawiedliwość lewica debata w jedynce Antoni Trzmiel Marek Suski

Suski: ruch Trzaskowskiego to socjotechnika mająca na celu oszukanie ludzi

- PO jest znienawidzona przez wielu ludzi. Ta firma, wydaje się, już się nie podniesie, dlatego szukają nowej formuły i ucieczki od złych skojarzeń, jakie się za nimi ciągną - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Marek Suski. Zapowiedzi stworzenia ruchu obywatelskiego przez Rafałą Trzaskowskiego komentowali także Katarzyna Piekarska z KO, Norbert Kaczmarczyk z Solidarnej Polski i Tomasz Trela z Lewicy. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Małgorzata Raczyńska-Weinsberg katarzyna piekarska Marek Suski polityka Rafał Trzaskowski

Marek Suski: Platforma Obywatelska nie umie przegrać z honorem

- Jak ktoś nie umie z honorem przegrać, to próbuje spowodować, żeby wynik wyborów nie został uznany. A jak zostanie uznany, to protestujący będą krzyczeć, że to oszustwo, że Andrzej Duda nieuczciwie wygrał - powiedział w Polskim Radiu 24 wiceszef klubu parlamentarnego PiS Marek Suski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Marek Suski Adrian Klarenbach POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce Andrzej Duda Platforma Obywatelska Rząd RP

Marek Suski: w kampanii wyborczej stawiamy na wiarygodność

- Z naszej strony kampania jest budowana na tym, co zostało zrobione, na szacunku do ludzi, do rodziny, na utrzymaniu tych wszystkich osiągnięć, które dotychczas udało się wprowadzić za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości przy wydatnym wsparciu i udziale pana prezydenta Andrzeja Dudy - mówił w Polskim Radiu 24 wiceszef klubu parlamentarnego PiS Marek Suski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Marek Suski Adrian Klarenbach POLSKA polityka kampania wyborcza wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce Andrzej Duda

Miłosz Manasterski: w czasie kryzysu nie powinno być sporu o wybory prezydenckie

- W czasie kryzysu, epidemii, scena polityczna powinna być uspokojona. Nie powinniśmy prowadzić gorących debat - nie w tematach tak oczywistych jak konieczność przeprowadzenia wyborów prezydenckich - powiedział w Polskim Radiu 24 szef Agencji Informacyjnej Miłosz Manasterski. Gościem audycji był także Grzegorz Osiecki z "Dziennika Gazety Prawnej".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 wybory prezydenckie 2020 Mirosław Skowron Marek Suski

"Uzgodniliśmy z opozycją, kiedy ma być zaprzysiężony prezydent". Suski po okrągłym stole ws. wyborów

- Wydaje się, że rozmowy w ramach okrągłego stołu dotyczące wyborów prezydenckich zakończyły się sukcesem. Wszystkim nam zależy, by wybory się odbyły w takim terminie, żeby prezydent mógł być zaprzysiężony do 6 sierpnia - powiedział po wtorkowym spotkaniu wiceszef klubu PiS Marek Suski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marek Suski wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie Senat

Wybory prezydenckie. We wtorek w Senacie spotkanie klubów i kół parlamentarnych

We wtorek w Senacie odbędzie się kolejne spotkanie przedstawicieli klubów i kół parlamentarnych w sprawie najbliższych wyborów prezydenckich. Rozmowy będą dotyczyć tego, jak zorganizować je bezpiecznie i zgodnie z konstytucją. Tym razem wezmą w nich udział również przedstawiciele Senatu - marszałek Tomasz Grodzki oraz członkowie prezydium Izby.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 Senat Marek Suski polityka