X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Marek Suski

Suski o swojej wypowiedzi na temat UE: w stosunku do Polski też używa się ostrych słów i nieprawdziwych oskarżeń

- Chcemy być w Unii Europejskiej, ale na partnerskich zasadach. Próbuje się nas traktować gorzej, choć na to nie zasłużyliśmy - powiedział poseł PiS Marek Suski. Jak mówił, "to my byliśmy pod okupacją", a "ci, którzy byli okupantami, dziś nas pouczają, jak mamy żyć".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marek Suski PiS polityka Trybunał Konstytucyjny Armia Krajowa Unia Europejska Parlament Europejski Węgry Polska w Unii Europejskiej Bruksela

"Nie zgodzimy się na takie traktowanie". Marek Suski tłumaczy się ze swoich słów pod adresem Brukseli

- Użyłem ostrych słów, żeby dotarło do Brukseli, że nie zgodzimy się na takie traktowanie, bo nie jesteśmy podludźmi i nie będziemy się godzić na to, że będziemy traktowani gorzej niż inne narody w UE - mówił we wtorek poseł PiS Marek Suski, odnosząc się do swojej wypowiedzi o "okupancie brukselskim".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska Marek Suski Bruksela Polska w Unii Europejskiej polityka

"Gra w orkiestrze Putina i Łukaszenki". Marek Suski o Frasyniuku

Jako "skandaliczne" poseł Marek Suski (PiS) ocenił słowa b. opozycjonisty w PRL Władysława Frasyniuka o polskich żołnierzach. - To atak na Polskę, próba osłabienia naszego państwa oraz gra w orkiestrze Putina i Łukaszenki - podkreślił. Chodzi o wypowiedź, w której Frasyniuk określił żołnierzy zabezpieczających granicę z Białorusią, jako "śmieci".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marek Suski polityka Władysław Frasyniuk Białoruś emigracja kryzys migracyjny Wojsko Polskie

Suski: KE nie ma podstaw do nałożenia kar finansowych na Polskę

– Polski rząd musi przypomnieć TSUE, że w Polsce istnieje system prawny i zgodnie z nim Polska ma prawo podejmować decyzje, które podjęła. Rząd będzie dyskutował z KE i będzie tłumaczył, że w innych krajach takie rozwiązania funkcjonują i inne kraje nie są karane przez UE – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia poseł PiS Marek Suski. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Marek Suski Bartłomiej Graczak sądownictwo Komisja Europejska Sąd Najwyższy Polska w Unii Europejskiej Trybunał Sprawiedliwości UE

"Prawie takie same rozwiązania funkcjonują w innych krajach". Sasin o projekcie ustawy medialnej

- Nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji da nam narzędzia, by chronić rynek medialny przed próbą agresywnego przejęcia, na przykład przez kapitał rosyjski czy chiński - mówił w poniedziałek wicepremier Jacek Sasin. Zaznaczył, że prawie takie same rozwiązania funkcjonują w innych krajach.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka media ustawa Marek Suski Jacek Sasin Prawo i Sprawiedliwość