X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Marcin Pośpiech

Zaostrzenie przepisów w transporcie. "Zaszkodzi małym i średnim firmom"

– Po wejściu w życie tak zwanego pakietu mobilności możemy stracić około 20 procent przewozów - powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Piotr Mikiel ze Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce. Gościem audycji był także Artur Kalisiak ze Związku Pracodawców Transport i Logistyka Polska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka transport Unia Europejska Polska w Unii Europejskiej Marcin Pośpiech

Czy zmienia się polityka europejska wobec Rosji?

Jak zwraca uwagę Jarosław Guzy sugestie prezydenta Francji Emmanuela Macrona przedstawia się jako podejście europejskie – Minister Czaputowicz miał okazję powiedzieć w ostatnim panelu na konferencji w Monachium, że mamy inną percepcję kwestii bezpieczeństwa w naszej części Europy.(…) My dobrze wiemy, co to znaczy dialog z Rosją – mówił w popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" gość Michała Żakowskiego. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka ŚWIAT Michał Żakowski Marcin Pośpiech Jarosław Guzy

Ekspert z Ośrodka Studiów Wschodnich: wyniki polskich portów są imponujące

– Widzimy od paru lat dużą ekspansję polskich portów. Te wyniki są imponujące. Praktycznie co roku wzrosty są dwucyfrowe – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Konrad Popławski z Ośrodka Studiów Wschodnich. Zdaniem Alberta Świdzińskiego z portalu Strategy&Future trudno będzie zmienić sytuację polskich portów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Marcin Pośpiech Morze Bałtyckie Andrzej Duda