X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Marcin Jagiełowicz

Nowe udogodnienia dla firm. Kto faktycznie z nich skorzysta?

Kolejne ułatwienia dla małych firm. Zgodnie z deklaracjami rządu najmniejsi mają płacić niższy podatek CIT i ZUS. Ministerstwo Finansów nabrało jednak na razie wody w usta i nie chce mówić o kosztach propozycji - z wcześniejszych wyliczeń Ministerstwa Rozwoju wynika, że tzw. mały ZUS może kosztować budżet ok. 300 mln zł. Oba projekty mają być jednak oddechem dla mniejszych firm.
Zobacz więcej na temat:  Marcin Jagiełowicz podatki cit

PPK - jakie będą ostateczne rozwiązania?

Dr Marcin Wojewódka - wiceprezes Instytutu Emerytalnego i b. wiceprezes ZUS - wskazał w Polskim Radiu 24, że wśród zmian, na które prawdopodobnie zgodzi się strona rządowa będzie dopuszczenie do oferowania Pracowniczych Planów Kapitałowych przez Powszechne Towarzystwa Emerytalne, a nie jak zakładano dotychczas - jedynie przez TFI. Szczegóły poznamy 16 kwietnia podczas konferencji uzgodnieniowej.
Zobacz więcej na temat:  Marcin Jagiełowicz emerytura oszczędności pracodawcy rząd