X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Malta

Premier Włoch: nie przejmiemy całego ciężaru migracji

- Włochy nie są gotowe dłużej brać na siebie w sposób odizolowany ciężaru problemu, który dotyczy wszystkich krajów europejskich - podkreślił Giuseppe Conte w liście do szefa Komisji Europejskiej Jean-Claude'a Junckera i przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. Ten apel wiąże się z przybyciem do brzegów Włoch kutera z 450 migrantami. Rzym nie chce ich przyjąć.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Malta Włochy Unia Europejska migracja

14 lat Polski w UE. Ekspert o naszej pozycji we Wspólnocie

– To było zjednoczenie kontynentu, ale zamożne kraje Europy nie chciały przyjąć do wiadomości, że to proces historyczny, likwidujący podział na Wschód i Zachód – mówił w Polskim Radiu 24 Jarosław Guzy, ekspert ds. międzynarodowych. 14 lat temu, 1 maja 2004 roku, Polska wraz z dziewięcioma innymi państwami wstąpiła do Unii Europejskiej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Unia Europejska Bruksela Czechy Malta Łotwa Niemcy

Malta: znana dziennikarka śledcza zginęła w zamachu

Dauphne Caruana Galizia, najbardziej znana maltańska dziennikarka śledcza, zginęła w poniedziałek po południu w zamachu bombowym. Prowadziła ona popularnego bloga, w którym pisała o przypadkach korupcji wśród miejscowych polityków i ich udziale w aferze „Panama papers”. O zabójstwie dziennikarki mówił w audycji Świat w Powiększeniu dr Bartłomiej Biskup z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Malta przestępczość zamach Panama Papers