X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Małgorzata Jakubowska

Dwa Teatry" 2021: w oczekiwaniu na galę wręczenia nagród

Dwudziesta, jubileuszowa odsłona Festiwalu "Dwa Teatry" powoli dobiega końca. Dziś o godz. 19.00 czeka nas gala rozdania nagród. W tym roku o Grand Prix i liczne wyróżnienia XX Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej rywalizuje 48 spektakli radiowych dla dorosłych oraz 15 dla dzieci i młodzieży. Tymczasem do godz. 14.00 można jeszcze uczestniczyć w ostatnich prezentacjach słuchowisk konkursowych. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka KULTURA TEATR Dwa Teatry 2021 słuchowisko Małgorzata Jakubowska

Muzyczny outsider - Andrzej Nowak

- Andrzej Nowak jest kompozytorem, częścią historii muzyki elektronicznej, która w naszym kraju jest dość skromna i zapomniana, ale na pewno istnieje, począwszy od Studia Eksperymentalnego Polskiego Radia. Trzeba te przeszłość odkrywać - mówi Filip Lech, współautor scenariusza wydarzenia "Andrzej Nowak. Zapomniany kompozytor muzyki komputerowej" w TR Warszawa. Trzeba tę przeszłość odkrywać - podkreśla. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Małgorzata Jakubowska MUZYKA gaming

Afrobeat, czyli brzmienia Czarnego Kontynentu

Czwarte spotkanie z Rafem Uzarem i Gosią Jakubowską spędziliśmy w Afryce. Tym razem audycja "Muzyczne Podróże" obfitowała w nagrania zarówno afrykańskich artystów, jak i tych zza oceanu, inspirujących się "czarnymi brzmieniami". Pojawili się m.in. uwielbiani w Londynie Osibisi, grupa The Good, The Bad and The Queen oraz Sting w ciekawym duecie.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp Trójka Małgorzata Jakubowska Raf Uzar Sting Damon Albarn