X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Magdalena Łoś

Świat Beethovena

W konkursie "Płyta na lato" do zdobycia był album "Beethoven's World - Beethoven, Wranitzky, Reicha, Voříšek: Concertos". To ostatnia, 5. pozycja wydawnicza z cyklu "Świat Beethovena", stworzona z okazji 250. rocznicy urodzin Ludwiga van Beethovena, prezentująca dorobek twórców jemu współczesnych. Usłyszymy tutaj koncerty Beethovena oraz kompozytorów z jego otoczenia w wykonaniu czołowych instrumentalistów europejskich. Artystom towarzyszy Münchner Rundfunkorchester pod dyrekcją Reinharda Goebela.
Zobacz więcej na temat:  muzyka klasyczna Magdalena Łoś Dwójka Płyta na Lato

Bogactwo repertuaru Les Musiciens de Saint-Julien

W stałej pogoni za nowościami płytowymi zatrzymują nas jedynie święta i jubileusze. Całe szczęście, że są! Te wielkie, jak przypadające w tym roku pięćdziesiąte urodziny Huelgas Ensemble, które świętować możemy w wielu odsłonach przez cały rok, ale też skromniejsze, zasługujące na naszą uwagę. Piętnastolecie istnienia Les Musiciens de Saint-Julien to doskonały pretekst, by posłuchać razem nagrań zespołu François Lazarevitcha.
Zobacz więcej na temat:  muzyka klasyczna Magdalena Łoś Dwójka