X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
MSZ

Nowe pokolenie Polaków pracuje na rzecz zachowania żydowskiej pamięci

Wielu Polaków zaczyna angażować się w swoją przeszłość i odkrywa „otwartą ranę” Żydów w Polsce. Postanawiają wziąć odpowiedzialność za tę pamięć i chociaż nie mają żadnego osobistego związku z judaizmem, starają się ją utrwalić. Jak się okazuje, pragnienie polskiego społeczeństwa do podtrzymania i pielęgnowania żydowskiej przeszłości i teraźniejszości jest wszechobecne.
Zobacz więcej na temat:  MSZ Izrael

Polska dyplomacja skutecznie realizuje priorytety polityki zagranicznej rządu

O priorytetach polskiej dyplomacji, w przeddzień święta Służby Zagranicznej, mówili w Warszawie prezydent Andrzej Duda i szef MSZ Jacek Czaputowicz. Dziękując blisko pięciu tysiącom pracowników resortu dyplomacji, politycy wzywali do umacniania polskiej pozycji w Unii Europejskiej i budowania bezpieczeństwa w oparciu o sojusz z USA i członkostwo w NATO
Zobacz więcej na temat:  MSZ Andrzej Duda Mateusz Morawiecki Jacek Czaputowicz Stany Zjednoczone Georgette Mosbacher

W Wilnie otwarto wystawę „Artur Grottger. Lituania. Powstanie Styczniowe na Litwie 1863-1864“

W przeddzień uroczystości pochówku prochów przywódców oraz uczestników Powstania Styczniowego na Starej Rossie, Litewskie Muzeum Sztuki we współpracy z Muzeum Narodowym w Krakowie, Instytutem Historii Litwy oraz Instytutem Polskim w Wilnie otworzyło wystawę „Lituania” Artura Grottgera, która jest pokazywana na Litwie po raz pierwszy oraz zorganizowało dyskusję „Powstanie Styczniowe 1863-1864 w litewskiej, polskiej i białoruskiej pamięci historycznej”.
Zobacz więcej na temat:  MSZ Wilno Powstanie Styczniowe