X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
MSWiA

ALERT POGODOWY "Możliwe przerwy w dostawie prądu". Alert RCB przed silnym wiatrem dla całego kraju

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed silnym wiatrem w niedzielę wieczorem, w nocy oraz w poniedziałek. "Możliwe utrudnienia komunikacyjne i przerwy w dostawie prądu, zabezpiecz wolno stojące rzeczy" - radzi w alercie rozesłanym do mieszkańców całej Polski. Również MSWiA przypomina o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas przebywania na zewnątrz. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA rcb pogoda wiatr MSWiA Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji alert pogodowy

POLSKI ŁAD Kiedy funkcjonariusze dostaną wyrównanie uposażeń? Szef MSWiA podał datę

Szef MSWiA Mariusz Kamiński przekazał, że polecił rozpoczęcie wypłat wyrównań uposażeń dla funkcjonariuszy służb podległych MSWiA oraz ABW, Agencji Wywiadu i CBA, którzy w styczniu otrzymali niższe uposażenie, niż powinni. Jak wskazał, wypłaty będą realizowane od poniedziałku i zostaną zakończone w możliwie najkrótszym terminie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Polski Ład Mariusz Kamiński pomoc pieniądze podatki MSWiA ABW CBA służby i bezpieczeństwo

"Można na was liczyć". Mariusz Kamiński złożył świąteczne życzenia policjantom

Szef MSWiA Mariusz Kamiński z okazji świąt Bożego Narodzenia złożył życzenia policjantom. - Składam funkcjonariuszkom, funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym policji życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą one nie tylko okazją do chwili odpoczynku, ale również źródłem nadziei - napisał Mariusz Kamiński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Boże Narodzenie święta policja Mariusz Kamiński MSWiA służby i bezpieczeństwo bezpieczeństwo

"Formy i metody pracy operacyjnej to tajemnica państwowa". Wąsik o rzekomym podsłuchiwaniu Giertycha

 - Dziwię się, że dziennikarze podejmują tematy, które zostały wrzucone przez mecenasa Romana Giertycha. Jest on podejrzewany o niezwykle poważne przestępstwa finansowe i ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości - mówił na antenie Polskiego Radia 24 wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Maciej Wąsik. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 służby i bezpieczeństwo Maciej Wąsik Roman Giertych pegasus MSWiA

Rozmowa Kamiński-Darmanin. Wśród tematów m.in. agresja hybrydowa Białorusi

Szef MSWiA Mariusz Kamiński oraz Gérald Darmanin, minister spraw wewnętrznych Francji odbyli rozmowę telefoniczną. Rozmowa została poświęcona dwóm głównym tematom: agresji hybrydowej Białorusi oraz priorytetom Francji podczas jej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej w pierwszym półroczu przyszłego roku.
Zobacz więcej na temat:  Europa POLSKA Francja polityka Polityka zagraniczna Polski bezpieczeństwo granica Białoruś MSWiA Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Przetarg na budowę zapory na granicy z Białorusią rozstrzygnięty. Wybrano dwie firmy

Szczegóły powierzonej firmom Budimex i Unibep budowy zapory na granicy Polski z Białorusią zostaną przedstawione w tym tygodniu. Pierwsza z firm postawi zaporę na odcinkach o łącznej długości ponad 105 km, a druga - 80 km. Prace będą na nich prowadzone jednocześnie w systemie trzyzmianowym, 24 godziny na dobę.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA granica Białoruś MSWiA straż graniczna infrastruktura

Budowa zapory na granicy. Wiceszef MSWiA zdradził, kiedy "łopaty zostaną wbite w ziemię"

- W tej chwili dopinane są ostatnie elementy umów z wykonawcami. Po ich podpisaniu, a myślę, że nastąpi to lada dzień, firmy przystąpią do realizacji zadań. Jeśli nie w tym roku, to myślę, że tuż na początku następnego łopaty zostaną wbite w ziemię - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Maciej Wąsik, wiceszef MSWiA.
Zobacz więcej na temat:  Maciej Wąsik Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji MSWiA granica Białoruś migracja imigranci w Europie kryzys na granicy Sygnały Dnia POLSKA Katarzyna Gójska

TOPR i GOPR z dużym zastrzykiem gotówki. Jest umowa z MSWiA

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe otrzymają 15 milionów 612 tysięcy złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu i ekwipunku ratowniczego dla ratowników górskich. Umowę w MSWIA w tej sprawie podpisali wiceminister Maciej Wąsik oraz przedstawiciele TOPR i GOPR.
Zobacz więcej na temat:  TOPR GOPR bezpieczeństwo MSWiA ratownik górski pieniądze POLSKA służby i bezpieczeństwo góry

Mariusz Kamiński: Łukaszenka będzie musiał się cofnąć

- Jestem przekonany, że nasza konsekwentna polityka i wsparcie międzynarodowe doprowadzi do tego, że migranci wrócą do swoich domów. Aleksander Łukaszenka krok po kroku będzie musiał się cofnąć - powiedział minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński, komentując kryzys na wschodniej granicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo Białoruś granica kryzys na granicy migracja imigranci w Europie Irak Mariusz Kamiński MSWiA Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Aleksander Łukaszenka