X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Łukasz JeffreJ Chmiel

Japońskie RPG - co je odróżnia od klasyków z zachodu

Kiedy mówimy RPG większość graczy myśli o klasykach pokroju Baldurs Gate albo Diablo. Oczywiście Diablo to hack n slash z elementami RPG ale tutaj także pojawia się Fallout, Morrowind lub Skyrim. Kiedy jednak usłyszymy magiczne jRPG każdy ma przed oczami Dark Souls, Final Fantasy lub Persone. Czym jest japońskie RPG oraz co je odróżnia od klasyków z zachodu. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka gaming Łukasz JeffreJ Chmiel gra

FIFA - kura, która znosi złote jajka

Nowa generacja konsol to oczywiście nowe możliwości. W ubiegłym roku premierę PS5 oraz XSX częściowo odpuściły sobie EA Sports oraz Konami. Nie otrzymaliśmy nowoczesnej piłki nożnej, lecz delikatny lifting oraz aktualizację składów. Nic więc dziwnego, że recenzje najnowszej FIF-y są - delikatnie mówiąc - umiarkowane. Jednak coraz więcej mówi się o tym, że gra w FIF-ę staje coraz bardziej kosztowna. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka gaming Łukasz JeffreJ Chmiel fifa gra