X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Beata Michniewicz

Prowadzący

Koty i radio to moje dwie pasje. W radiu zarabiam, a zarobione pieniądze wydaję na koty (także na te, które pozbawione są miejsca na kolanach człowieka).

Do Trójki trafiłam w latach 80. jeszcze na studiach na UW. Zaczynałam jako reporterka dyżurna (cieknące krany, braki w zaopatrzeniu, itp.), potem przygotowywałam reportaże i audycje publicystyczne o różnorodnej tematyce (kultura, ekologia, obyczaje, sprawy społeczne). W satyrycznej audycji „Nie tylko dla Orłów” grałam m.in. Miłkę Elektriczną, pisałam też niektóre teksty.

W 1992 r. wymyśliłam i do tej pory realizuję konkurs „Srebrne Usta”.

Od kilkunastu lat prowadzę „Puls Trójki”, który kiedyś był debatą polityków lub ekspertów  z telefonicznym udziałem słuchaczy, teraz jest codzienną rozmową na aktualne tematy w popołudniowym paśmie „Zapraszamy do Trójki”. Od 2006 r. w każdą sobotę zapraszam polityków i publicystów na „Śniadanie w Trójce”. Jego goście podsumowują (czasem coś gwałtownie przełykając, bo śniadanie jest prawdziwe) wydarzenia mijającego tygodnia.

Tak jak kot, przywiązałam się do miejsca czyli Myśliwieckiej 3/5/7 i oczywiście do słuchaczy (bo wbrew obiegowej opinii, koty przywiązują się także do ludzi). Mam nadzieję, że z wzajemnością.


Section07
Napisz do mnie