X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Leszek Miller

Europoseł PiS: Morawiecki negocjował wejście do UE

- Faktem jest, że Mateusz Morawiecki był wicedyrektorem Departamentu Negocjacji Akcesyjnych UKIE, a więc osobą kluczową, jeśli chodzi o poziom merytoryczny i techniczny negocjacji z UE – mówił w audycji "Rozmowa PR 24” Ryszard Czarnecki, europoseł PiS i były przewodniczący Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Polityka PR24 Unia Europejska Parlament Europejski Ryszard Czarnecki Adrian Klarenbach Leszek Miller

„W Polsce wytrącono z równowagi ekosystem służb, rozbito, skłócono środowisko”

- Urząd Ochrony Państwa w 2001 roku - nim przejął go rząd Leszka Millera - był w bardzo dobrej kondycji i osiągał bardzo dobre efekty co było dostrzegane także przez partnerów z NATO – powiedział w audycji W Gruncie Rzeczy płk Grzegorz Małecki, były szef Agencji Wywiadu. Odniósł się także do obecnego stanu polskich służb specjalnych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 urząd ochrony państwa Leszek Miller służby specjalne Grzegorz Małecki Agencja Wywiadu NATO

Leszek Miller: prezydent musiał podpisać ustawę o IPN

 - Jeśli chodziło o to, by penalizować tych, którzy używają sformułowań "polskie obozy śmierci" czy "polskie obozy koncentracyjne" to trzeba było takie wyrażenia wprowadzić do ustawy. Ustawa o IPN nie wzbudziłaby burzy, gdyby przepisy były precyzyjne – powiedział w audycji 24 Pytania były premier, były szef SLD Leszek Miller. Skomentował także odwołanie wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego Ryszarda Czarneckiego.  
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Leszek Miller SLD Parlament Europejski Izrael Ryszard Czarnecki IPN

"Jarosław Kaczyński powinien otrzymać misję tworzenia rządu"

- Nie kwestionuję prawa obecnej większości do zmiany w wymiarze sprawiedliwości, ale ta zmiana musi być dokonywana w granicach i na podstawie obowiązującego prawa – powiedział w audycji Jeden na jednego Leszek Miller - były premier, były wieloletni przewodniczący SLD. Odniósł się także do zapowiadanej rekonstrukcji rządu i działań opozycji.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jerzy Jachowicz Leszek Miller Krajowa Rada Sądownictwa Sąd Najwyższy rekonstrukcja rządu Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość reforma sądownictwa

"Każdy prezydent chce się usamodzielnić"

W piątek ma dojść do spotkania między prezydentem Andrzejem Dudą a prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. Tak wynika z informacji portalu TVP.Info. – Ubolewam, że takie spotkania odbywają się tak rzadko – komentował w audycji 24 Pytania – Rozmowa Poranka Leszek Miller, były premier i były szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Zobacz więcej na temat:  Leszek Miller Andrzej Duda Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość Sojusz Lewicy Demokratycznej POLSKA prezydent