X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Lato z Radiem 2018

Lato z Radiem z pazurem. Tak bawiła się Gdynia

Organek, Monika Brodka, Coma, Tulia, Krzysztof Zalewski i wielu innych fantastycznych polskich artystów uświetniło jedyny w swoim rodzaju, największy niebiletowany koncert tego roku "Lato z Radiem Festiwal 2018". Dwie sceny, jedenaście godzin znakomitego grania, ponad sto tysięcy fanów muzyki, których do zabawy zachęcali dziennikarze Polskiego Radia. Zobacz, jak w ostatni weekend sierpnia bawiła się Gdynia!
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Lato z Radiem 2018 TYLKO U NAS MUZYKA KULTURA

Wielki finał Festiwalu „Lata z Radiem” w Gdyni

W Gdyni odbył się wielki finał Festiwalu "Lata z Radiem". Na dwóch scenach na Skwerze Kościuszki w Gdyni wystąpiło w sumie 16 artystów - między innymi: Coma, Kortez, Brodka i Daria Zawiałow. Na pierwszej z nich: "Polski Top" grali muzycy dobrze znani publiczności i słuchaczom, a na scenie "Idzie nowe"- młodzi, obiecujący artyści. Na temat wykonawców, a także organizacji i przebiegu wydarzenia mówił dyrektor artystyczny festiwalu Piotr Metz.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 KULTURA Gdynia Polskie Radio Piotr Metz Lato z Radiem Lato z Radiem 2018 Coma Kortez Brodka Daria Zawiałow

Lato z Radiem Festiwal okiem naszego radiowego drona! WIDEO

W Gdyni trwa święto radia. Na skwerze Kościuszki, w Parku Rady Europy oraz przy miejskiej plaży czekają na odwiedzających liczne atrakcje, animacje i propozycje spędzania wolnego czasu. Można dowiedzieć się, jak praca w radiu wygląda od kuchni. Audycje na żywo są nadawane między innymi z pokładu statku-muzeum "Dar Pomorza". A już jutro - niezwykły koncert, którego można słuchać również na antenach radiowych i na portalu PolskieRadio.pl. 
Zobacz więcej na temat:  TYLKO U NAS Lato z Radiem Lato z Radiem 2018