X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
LOT

LOT uruchamia połączenie do Dubaju. Pierwszy rejs w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę 26 września z warszawskiego lotniska Chopina wystartuje pierwszy rejsowy samolot PLL LOT do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Uruchomienie tego połączenia ma związek ze światową wystawą EXPO 2020, która odbędzie się właśnie w Dubaju. Będzie to połączenie sezonowe. Przewidziane jest do marca przyszłego roku.
Zobacz więcej na temat:  LOT GOSPODARKA POLSKA Dubaj infrastruktura

Największy kryzys w historii komercyjnego lotnictwa wciąż trwa. LOT dostosowuje się do warunków rynkowych

- Mamy do czynienia z największym kryzysem w historii komercyjnego lotnictwa. Ruch lotniczy zamarł na początku 2020 roku na skutek pandemii. Od tego czasu następuje jego bardzo powolna odbudowa. Od kilkunastu miesięcy praktycznie zamknięte pozostają Stany Zjednoczone i kierunki azjatyckie, które stanowiły dla PLL LOT główne źródło marży - powiedział Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych PLL LOT na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA Europejski Kongres Gospodarczy LOT transport turystyka biznes

Większa elastyczność dla podróżnych. LOT przedłuża bezpłatną możliwość zmiany biletu

Polskie Linie Lotnicze LOT po raz kolejny przedłużają możliwość zmian terminu podróży po zakupie biletu. Każdy, kto zakupi bilet do końca października 2021 r., będzie miał możliwość bezpłatnego wprowadzenia zmian w rezerwacji. Przedłużona oferta obejmuje bilety na wszystkie rozkładowe połączenia LOT-u zakupione do 31 października 2021 r. Wiążący jest termin zakupu oryginalnego biletu, samej zmiany można dokonywać po tym terminie.
Zobacz więcej na temat:  lotnictwo LOT GOSPODARKA POLSKA