X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Krzysztof Szczerski

Traktat polsko-niemiecki o dobrym sąsiedztwie. Szczerski: nadal nie jest w pełni zrealizowany

- Polsko-niemiecki Traktat o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy to dokument, który nadal wymaga zabiegów, by zrealizować wszystkie jego postanowienia, będzie to jednym z tematów rozmowy prezydentów Polski i Niemiec w czwartek w Warszawie - powiedział prezydencki minister Krzysztof Szczerski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Niemcy Krzysztof Szczerski Frank-Walter Steinmeier Andrzej Duda mniejszości narodowe

Szczyt NATO w Brukseli. Szczerski: oczekujemy, że USA potwierdzą kontynuowanie zaangażowania w Europie

 - Oczekujemy, że na szczycie NATO zostanie wyraźnie podniesiona i potwierdzona kwestia kontytuowania amerykańskiego zaangażowania w bezpieczeństwo Europy, w tym wschodniej flanki NATO - powiedział szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej Krzysztof Szczerski.
Zobacz więcej na temat:  NATO Polityka zagraniczna Polski USA Andrzej Duda wojsko POLSKA polityka Krzysztof Szczerski

W Wilnie o bezpieczeństwie regionu. Na marginesie szczytu spotkanie z Swiatłaną Cichanouską

W Wilnie zakończyło się spotkanie prezydenckich doradców ds. bezpieczeństwa oraz polityki zagranicznej z Polski oraz państw bałtyckich. Polskę reprezentowali szef Biura Polityki Międzynarodowej Krzysztof Szczerski oraz szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch. Ministrowie spotkali się również ze Swiatłaną Cichanouską.
Zobacz więcej na temat:  Litwa Krzysztof Szczerski Swiatłana Cichanouska Paweł Soloch

"Ta decyzja pokazuje podwójne standardy w Europie". Szczerski o wyroku TSUE ws. kopalni Turów

Z tego co wiem, polski rząd będzie ze stroną czeską pilnie rozmawiał w tej sprawie - stwierdził w niedzielę rano szef Biura Polityki Międzynarodowej Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Szczerski odnosząc się do decyzji TSUE nakazującej wstrzymanie wydobycia w kopalni węgla brunatnego w Turowie.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Szczerski polityka Trybunał Sprawiedliwości UE węgiel energia

Mamy jasny sygnał zaangażowania USA w bezpieczeństwo Polski

- Wschodnia flanka NATO przeżywa dużą presję ze strony agresywnych działań rosyjskich. Basen Morza Czarnego, tak jak basen Morza Bałtyckiego, stał się miejscem politycznego napięcia - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia prof. Krzysztof Szczerski, szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka NATO Polityka zagraniczna Polski Krzysztof Szczerski Katarzyna Gójska szczyt NATO Andrzej Duda Bukareszteńska dziewiątka

Szczerski: obchody 230. rocznicy Konstytucji 3 maja to pokaz solidarności i jedności regionu

- Spotkanie prezydentów Polski, Litwy, Estonii, Łotwy i Ukrainy podczas obchodów 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja to był bardzo wyraźny pokaz jedności regionu i solidarności między naszymi państwami - powiedział prezydencki minister Krzysztof Szczerski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Andrzej Duda konstytucja 3 maja Krzysztof Szczerski Ukraina Litwa Łotwa Rosja prezydent Białoruś Estonia Europa

W Kancelarii Prezydenta omawiano temat Funduszu Odbudowy. Szczerski: nikt nie przedstawił koncepcji weta

- Podczas wtorkowego posiedzenia prezydenckiego Kolegium ds. Polityki Międzynarodowej nikt nie przedstawił koncepcji weta prezydenckiego do ustawy ratyfikacyjne dot. decyzji o zasobach własnych koniecznej do uruchomienia Funduszu Odbudowy UE - poinformował prezydencki minister Krzysztof Szczerski.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Szczerski Andrzej Duda Unia Europejska budżet unijny budżet ue POLSKA polityka

Posiedzenie Kolegium ds. Polityki Międzynarodowej z udziałem prezydenta. Jest termin

- We wtorek z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy odbędzie się posiedzenie Kolegium Prezydenta RP ds. Polityki Międzynarodowej na temat unijnego Funduszu Odbudowy, jego konsekwencji politycznych i gospodarczych - poinformował szef Biura Polityki Międzynarodowej Prezydenta RP Krzysztof Szczerski.
Zobacz więcej na temat:  prezydent Andrzej Duda Krzysztof Szczerski polityka Polityka zagraniczna Polski Unia Europejska POLSKA

Szczerski: OBWE użyje wszelkich instrumentów dyplomatycznych ws. Polaków na Białorusi

- Sekretarz generalna OBWE Helga Schmid w rozmowie z prezydentem Andrzejem Dudą zapewniła, że OBWE "użyje wszystkich dostępnych instrumentów dyplomatycznych dla poprawy sytuacji Polaków na Białorusi" - powiedział szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej Krzysztof Szczerski.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Krzysztof Szczerski Andrzej Duda OBWE Europa Ukraina Białoruś Rosja Mołdawia Gruzja wojna na Ukrainie konflikty międzynarodowe polityka dyplomacja