X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Krzysztof Świątek

Szef MON: wszyscy chcemy, by Białoruś była demokratyczna. Wspieramy tendencje wolnościowe

- Cały wolny świat jest oczywiście za tym, żeby Białoruś była państwem demokratycznym, a wola narodu była szanowana przez władze. Widać wyraźnie, że naród białoruski się budzi i te tendencje wolnościowe należy wspierać - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.
Zobacz więcej na temat:  Sygnały Dnia Polskie Radio Krzysztof Świątek Mariusz Błaszczak POLSKA polityka służby i bezpieczeństwo Białoruś

Gawłowski szefem senackiej komisji. Publicysta: PO przypomina rodzinę Corleone

- Mam nadzieję, że wymiar sprawiedliwości stanie na wysokości zadania i mianowanie Stanisława Gawłowskiego będzie kolejną kompromitacją praworządności Platformy Obywatelskiej - ocenił w Polskim Radiu 24 Hubert Biskupski z "Super Expressu". - Przy zarzutach prokuratorskich, powołanie Stanisława Gawłowskiego na szefa senackiej komisji jest manifestacją - mówił z kolei Hubert Biskupski z "Super Expressu". 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Krzysztof Świątek Senat

Prof. Paruch: Łukaszenka będzie się rozprawiał ze wszystkimi, którzy zagrażają jego władzy

- O zachowaniach prezydenta Aleksandra Łukaszenki decydują dwie przesłanki. Po pierwsze będzie się rozprawiał ze wszystkimi, którzy zagrażają jego władzy. Przesłanka druga, którą sam ujawnił to, że założył, że wydarzenia na Białorusi są inspirowane z zewnątrz - mówił w Programie 1 Polskiego Radia politolog prof. Waldemar Paruch.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz Krzysztof Świątek Białoruś

Saryusz-Wolski: wyjazd Cichanouskiej z Białorusi osłabi falę protestów, ale ich nie zatrzyma

- Swiatłana Cichanouska z honorem spełniła swoje zadanie i ma prawo być z tego dumna. Z powodu wyjazdu nikt nie powinien jej stawiać zarzutów, myśląc o życiu i zdrowiu bliskich, dokonała wyboru takiego, jakiego musi dokonać matka - mówił w Programie 1 Polskiego Radia europoseł PiS Jacek Saryusz-Wolski.
Zobacz więcej na temat:  Sygnały Dnia ŚWIAT Europa Białoruś wybory na Białorusi Krzysztof Świątek Jacek Saryusz-Wolski

Płużański: opozycja nie potrafi przegrywać i uszanować werdyktu Polaków

- Nieobecność na zaprzysiężeniu głowy państwa to kolejny dowód na to, że opozycja jest totalna; nie potrafi przegrywać i uszanować werdyktu Polaków - powiedział w Polskim Radiu 24 Tadeusz Płużański (TVP). Gościem audycji był także Dariusz Grzędziński ("Super Express"). 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Andrzej Duda wybory prezydenckie 2020 Rafał Trzaskowski Polskie Radio 24 Platforma Obywatelska Krzysztof Świątek

Transformacja energetyczna. Ryszard Czarnecki: modyfikacja konieczna, ale w sposób naturalny

- UE dąży do tego, by zamykać kopalnie. W Wielkiej Brytanii proces likwidowania kopalń trwał od lat 50. To pokazuje, że inne kraje europejskie miały dekady na to, by dostosować się do nowej sytuacji - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Ryszard Czarnecki, europoseł PiS, odnosząc się do sytuacji związanej z polityką węglową. O sprawie mówił też Paweł Poncyljusz z Koalicji Obywatelskiej. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ryszard Czarnecki Krzysztof Świątek energetyka węgiel

Skandaliczna akcja LGBT w Warszawie. Publicysta: to niszczenie mienia publicznego

- To akt barbarzyńskiego wandalizmu. Trzeba to potępić - powiedziała w Polskim Radiu 24 Edyta Hołdyńska z tygodnika "Sieci" i portalu wPolityce.pl, odnosząc się do umocowania tęczowych flag na kilku warszawskich pomnikach. - Być może jest to akcja ideologiczna, ale to niszczenie mienia publicznego i osoby, które tego się dopuściły, muszą zostać ukarane - dodał Aleksander Wierzejski z TV Republika i Radia Wnet.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Krzysztof Świątek Warszawa Rafał Trzaskowski pomniki tolerancja LGBT społeczeństwo Polskie Radio 24

"To nie jest tylko kilka spraw z przeszłości". Pereira o zatrzymaniu Nowaka

- Portal TVP Info już w 2017 r. pisał, że nad Sławomirem Nowakiem zbierają się "czarne chmury". Prokuratura przygotowała akt oskarżenia, a skala zarzutów i to, że sąd podzielił jej argumenty wskazuje, że to nie jest tylko kilka spraw z przeszłości - powiedział w Polskim Radiu 24 Samuel Pereira (TVP). Gościem audycji był również Jacek Liziniewicz z "Gazety Polskiej Codziennie".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sławomir Nowak Platforma Obywatelska korupcja zatrzymanie CBA prokuratura Polskie Radio 24 Ukraina Samuel Pereira Jacek Liziniewicz Krzysztof Świątek