X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Krzysztof Sobolewski

Sobolewski o projekcie ustawy o mandatach: będziemy starali się uwzględnić wątpliwości koalicjantów

Szef komitetu wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski powiedział, że do projektu ustawy o mandatach mogą zostać wprowadzone poprawki. - Wątpliwości, które będą podnoszone przez naszych koalicjantów czy posłów ze Zjednoczonej Prawicy będziemy starali się uwzględnić w pracach w Sejmie - tłumaczy rozmówca portalu PolskieRadio24.pl. Polityk PiS dodał, że projekt jest obecnie konsultowany w ramach Zjednoczonej Prawicy. 
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Sobolewski PiS ustawa Jarosław Gowin

Ulica Lecha Kaczyńskiego w Warszawie. Sobolewski: Trzaskowski jest konsekwentny w kłamstwie

- W sprawie powstania w stolicy ulicy im. Lecha Kaczyńskiego jestem głębokim sceptykiem, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski jest konsekwentny w kłamstwie, jakie powtarza w tej kwestii już od prawie roku - uważa szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Lech Kaczyński Warszawa polityka mazowieckie regiony Prawo i Sprawiedliwość Krzysztof Sobolewski Rafał Trzaskowski

Zastrzeżenia Porozumienia względem projektu dot. mandatów karnych. Sobolewski zapowiada rozmowy

- PiS będzie namawiało Porozumienie do poparcia projektu dot. zniesienia możliwości odmowy przyjęcia mandatu karnego. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu ta kwestia będzie wyjaśniana w ramach Rady Koalicji - powiedział szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.
Zobacz więcej na temat:  polityka Prawo i Sprawiedliwość Krzysztof Sobolewski Sejm POLSKA Porozumienie Jarosława Gowina mandat

Kukiz’15 dołączy do Zjednoczonej Prawicy? Sobolewski: temu, kto się uśmiecha do nas, odpowiadamy uśmiechem

- Jeśli są jakieś punkty programu, które pan Paweł Kukiz i jego parlamentarzyści chcieliby realizować w ramach Zjednoczonej Prawicy, a są takie sygnały, mogę to potwierdzić, to nie widzimy do tego przeszkód, jeśli te punkty są zbieżne z założeniami dobrej zmiany - powiedział w Polskim Radiu 24 Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Dorota Kania Krzysztof Sobolewski zjednoczona prawica Kukiz'15 PSL

Krzysztof Sobolewski: warto pomagać, nie tylko w okresie świątecznym

- Są stowarzyszenia, od lat wykonujące taką pracę, że dzięki nim, pamięta się o ludziach, którzy mieszkali na terenach dziś będących poza granicami naszego kraju, gdzie zostali ich potomkowie. Wspomaganie ich i pamięć o nich jest rzeczą najważniejszą - powiedział w Polskim Radiu 24 Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Małgorzata Raczyńska-Weinsberg pandemia koronawirus POLSKA Krzysztof Sobolewski Prawo i Sprawiedliwość Kresy dobroczynność społeczeństwo

Sobolewski o praworządności: ze strony prezydencji niemieckiej nastąpiło "przemyślenie tematu"

- Po tym, jak Węgry powiedziały: "weto", a Polska zagroziła użyciem weta, na pewno ze strony prezydencji niemieckiej nastąpiło "przemyślenie tematu" - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Krzysztof Sobolewski, szef komitetu wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Krzysztof Sobolewski POLSKA polityka budżet UE 2021-2027 Unia Europejska Komisja Europejska Europa Mateusz Morawiecki Polska w Unii Europejskiej Viktor Orban

Krzysztof Sobolewski: Rafał Trzaskowski wielokrotnie kłamał ws. ulicy Lecha Kaczyńskiego

- Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiadał wniosek w sprawie ulicy imienia Lecha Kaczyńskiego już po wyborach samorządowych w 2018 r., potem w 2019 r. po wyborach prezydenckich, a teraz mówi o jesieni; ile można kłamać w jednej sprawie - pytał w rozmowie z PAP polityk PiS Krzysztof Sobolewski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Krzysztof Sobolewski Rafał Trzaskowski Warszawa Lech Kaczyński

Biejat potraktowana gazem pieprzowym. Sobolewski: sprawa powinna zostać wyjaśniona przez policję

- Sprawa potraktowania posłanki Lewicy Magdaleny Biejat gazem pieprzowym powinna zostać wyjaśniona w ramach procedur wewnętrznych policji - ocenił szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Podkreślił, że decyzja w sprawie działań wobec protestujących należy do policji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS polityka Krzysztof Sobolewski policja strajk kobiet służby i bezpieczeństwo

Do PiS wraca 13 z 15 zawieszonych posłów. Na liście brak Ardanowskiego i Kołakowskiego

Szef Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Sobolewski poinformował o przywróceniu w prawach członka partii trzynastu posłów, którzy zostali zawieszeni po sejmowym głosowaniu nad "piątką dla zwierząt". O decyzji Rzecznika Dyscyplinarnego PiS Sobolewski poinformował na Twitterze.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość polityka Krzysztof Sobolewski PiS ochrona zwierząt zwierzęta Sejm

Jaka przyszłość dla Strajku Kobiet? Sobolewski: niedługo los, jaki spotkał Ruch Palikota, spotka też ruch pani Lempart

- Zainteresowanie Strajkiem Kobiet spadło do poziomu błędu statystycznego. Gdy pani Lempart i jej koleżanki ogłaszały swoje postulaty, było wiadomo, że chodzi o próbę utworzenia ruchu politycznego, którego zadaniem będzie wejście do Sejmu - powiedział Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Dorota Kania Krzysztof Sobolewski Prawo i Sprawiedliwość strajk kobiet aborcja protest protesty w Warszawie Marta Lempart Trybunał Konstytucyjny demonstracje

Były działacz PO wiceszefem partii Hołowni. Sobolewski: to szalupa ratunkowa

- Polska 2050 to kolejna szalupa ratunkowa płynąca przy PO, która łowi niektórych obecnych i byłych działaczy PO - powiedział szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski w komentarzu do decyzji personalnych w partii Szymona Hołowni. - Widać gdzie Szymon Hołownia szuka zasobów kadrowych - komentował z kolei wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Szymon Hołownia Platforma Obywatelska polityka Krzysztof Sobolewski Radosław Fogiel

Krzysztof Sobolewski: nie ma planów wprowadzenia stanu wyjątkowego

– Nie ma planów wprowadzenia stanu wyjątkowego, wiązałby się on z mnóstwem ograniczeń, m.in. w sferze gospodarczej i społecznej – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Sobolewski Prawo i Sprawiedliwość protest demonstracje Koronawirus w Polsce zdrowie bezpieczeństwo społeczeństwo Beata Michniewicz Trójka POLSKA

Sobolewski: publikacja orzeczenia TK nastąpi jeszcze w tym tygodniu

- Pamiętamy, sprzed kilku lat, głośne hasła, żeby publikować [orzeczenie TK], a teraz ci sami ludzie krzyczą, by nie publikować. Z moich informacji wynika, że orzeczenie ws. aborcji będzie opublikowane w tym tygodniu - powiedział w Polskim Radiu 24 Krzysztof Sobolewski, poseł PiS i sekretarz generalny tej partii. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Krzysztof Sobolewski Stanisław Janecki aborcja społeczeństwo Polskie Radio 24