X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Kryscina Cimanouska

Cimanouska dołączyła do Grupy Sportowej Orlen. Obajtek: liczymy na to, że za chwilę wróci do rywalizacji

Białoruska biegaczka, startująca w igrzyskach olimpijskich w Tokio, otrzymała wizę humanitarną i przyleciała do Polski. Po zapowiedziach, że uzyska opiekę Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, została również objęta stypendium sportowym i wsparciem indywidualnym ze strony mecenasów polskiego sportu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Daniel Obajtek Orlen Kryscina Cimanouska Lekkoatletyka SPORT

Cimanouska pod skrzydłami PZLA. Otrzyma stypendium i wsparcie mecenasów

Kryscina Cimanouska, białoruska lekkoatletka, która wprost z olimpiady w Tokio przyleciała do Warszawy chroniąc się tutaj przed reżimem Aleksandra Łukaszenki, uzyska opiekę Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Będzie również objęta stypendium sportowym i wsparciem indywidualnym ze strony mecenasów polskiego sportu.
Zobacz więcej na temat:  Kryscina Cimanouska Białoruś Lekkoatletyka bieganie Piotr Gliński POLSKA polityka

"Zapowiedź rekonfiguracji w obozie władzy". Marek Budzisz o sytuacji na Białorusi

- Łukaszenka podkreślał, że chce zostać na Białorusi i wielokrotnie deklarował, że "nie opuści swoich ludzi", przez co trzeba rozumieć reprezentantów resortów siłowych m.in., tych, którzy bili i znęcali się nad protestującymi - mówił w Polskim Radiu 24 Marek Budzisz, ekspert ds. wschodnich.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka media Białoruś Kryscina Cimanouska Antoni Trzmiel

Łatuszka: Łukaszenka podchodzi do sportu jak do swojej zabawki

- Chciałbym, żeby Kryscina Cimanouska występowała pod biało-czerwono-białą flagą, jako obywatelka niepodległej i suwerennej Białorusi, demokratycznego kraju. Mam nadzieję, że szybko do tego dojdzie - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Łatuszka, białoruski opozycjonista, były ambasador Białorusi w Polsce, obecnie jeden z liderów białoruskiej Rady Koordynacyjnej
Zobacz więcej na temat:  relacje polsko-białoruskie ŚWIAT Europa Białoruś Polskie Radio 24 Kryscina Cimanouska reżim Aleksander Łukaszenka

Piotr Pogorzelski: Cimanouska uderzyła bezpośrednio w otoczenie Łukaszenki

- Gdyby Kryscina Cimanouska wróciła na Białoruś, jej kariera sportowa na pewno byłaby zagrożona. Zapowiadano jej wykluczenie z reprezentacji, to zapewne minimum. Reżim w Mińsku jest w stanie zrobić o wiele więcej ludziom, którzy są wobec niego nieposłuszni czy go publicznie krytykują - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Pogorzelski (Biełsat TV).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka media Białoruś Kryscina Cimanouska Tadeusz Płużański