X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Koronawirus w Polsce

Minister zdrowia ogłasza nowe obostrzenia w powiatach z największym przyrostem zakażeń

- Chcemy wprowadzić dodatkowe rygory w 19 powiatach z największym przyrostem zakażeń, m.in. w woj. wielkopolskim, małopolskim i łódzkim - poinformował minister zdrowia Łukasz Szumowski. Oznacza to m.in. obowiązek noszenia maseczki także na zewnątrz.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce koronawirus wirus pandemia epidemia COVID-19 Ministerstwo Zdrowia Łukasz Szumowski zdrowie społeczeństwo POLSKA

"Musimy stanąć na rzęsach". Marek Zuber o zarządzaniu kryzysem w gospodarce

- Patrząc na wypowiedzi przedstawicieli medycznych ze świata i niektórych polityków, tak naprawdę nigdy nie mieliśmy wycofania pandemii. Najbardziej prawdopodobny scenariusz to wyłączenie pewnych obszarów gospodarki lub poszczególnych branż, tych najbardziej zagrożonych - powiedział w Polskim Radiu 24 Marek Zuber, ekonomista.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Koronawirus w Polsce GOSPODARKA COVID-19 pandemia ekonomia Antoni Trzmiel

Prof. Andrzej Gil: taki problem jak COVID-19 powinien nas jednoczyć, tu chodzi o dobro wszystkich

- Część społeczeństwa albo ma psychicznie dosyć, albo lekceważy zagrożenia, widząc, że nie ma spektakularnych ofiar. To jednak dotyczy nas wszystkich, nie znamy bowiem mechanizmów tej choroby. Powinniśmy jako społeczeństwo reagować i mieć świadomość, że także ktoś obok nas może przejść te chorobę - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Andrzej Gil (Katolicki Uniwersytet Lubelski).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Antoni Trzmiel Koronawirus w Polsce

Michał Płociński: potrzebujemy profesjonalnej opozycji, która ma więcej do zaproponowania

- Potrzebujemy opozycji, która będzie dopingować rząd do jak najsprawniejszej pracy, mającej więcej do zaproponowania niż tylko to, co doprowadziło ją do kilku z rzędu porażek wyborczych - mówił w Polskim Radiu 24 Michał Płociński ("Rzeczpospolita"), komentując zapowiedzi bojkotu Zgromadzenia Narodowego przez niektórych polityków. W debacie wzięli udział także Jacek Łęski, (TVP) i Paweł Krulikowski, politolog, publicysta.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce wybory prezydenckie 2020 polityka Andrzej Duda Rafał Trzaskowski Zgromadzenie Narodowe

"Będą mieli dobrą wymówkę". Dr Bartłomiej Machnik o wpływie pandemii na zaprzysiężenie prezydenta

- Dla samego prezydenta RP, Andrzeja Dudy, wejście w druga kadencję może nie być takie efektowne, jakie pewnie powinno być - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Bartłomiej Machnik. Politolog i ekspert ds. wizerunku z Collegium Humanum mówił o prognozowanej frekwencji podczas zaplanowanego na czwartek Zgromadzenia Narodowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce pandemia wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Rafał Trzaskowski Prawo i Sprawiedliwość Zgromadzenie Narodowe Sąd Najwyższy

Koronawirus u jednego z posłów. Waldemar Buda: zaprzysiężenie prezydenta jest niezagrożone

- Będziemy odbierali zaprzysiężenie głowy państwa i nie wyobrażam sobie, żeby sala świeciła wtedy pustkami. Musimy się zabezpieczyć przed koronawirusem, ale w takiej sytuacji trzeba być na Zgromadzeniu Narodowym. Jesteśmy zobowiązani do tej obecności - powiedział w Polskim Radiu 24 Waldemar Buda, wiceminister funduszy i polityki regionalnej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Koronawirus w Polsce Sejm Zgromadzenie Narodowe Waldemar Buda Adrian Klarenbach Polskie Radio 24