X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Kolarstwo

PŚ W KOLARSTWIE TOROWYM Triumf Mateusza Rudyka w sprincie w Australii

Mateusz Rudyk zwyciężył w sprincie podczas zawodów Pucharu Świata w kolarstwie torowym w Cambridge w Nowej Zelandii. Polak pokonał w finale Japończyka Tomohiro Fukayę 2:0. Trzeci był Yudai Nitta z Japonii. 24-latek w eliminacjach poprawił rekord Polski wynikiem 9,527 sekundy. Poprzedni najlepszy rezultat również należał do niego i wynosił 9,558 sekundy.
Zobacz więcej na temat:  kolarstwo torowe Kolarstwo SPORT

AFERA W PZKol Tor w Pruszkowie na sprzedaż? "PZKol nie zapewnia nic"

- Ten problem musimy rozwiązać sami - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Sebastian Rubin, wiceprezes Polskiego Związku Kolarskiego. Sytuacja PZKol-u pogarsza się. Długi rosną, a zadłużony tor w Pruszkowie niedawno odwiedził komornik, zajmując maszyny startowe i sprzęt do pomiaru czasu. Włodarze kolarskiej centrali w środę zorganizowali konferencję, na której spotkali się z dziennikarzami i swoim głównym wierzycielem, Mostostalem Puławy.
Zobacz więcej na temat:  Kolarstwo SPORT kolarstwo torowe

KOLARSTWO TOROWE Problemy polskich torowców przed ME. "To dla nas nic nowego"

- To dla nas nic nowego. Poradzimy sobie - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Igor Krymski, trener reprezentacji Polski mężczyzn. Kłopotów Polskiego Związku Kolarskiego ciąg dalszy. Komornik sądowy w asyście policji zabrał w poniedziałek z toru w Pruszkowie maszyny startowe i urządzenia do pomiaru czasu. Miało do tego dojść już w piątek przed mistrzostwami Polski w kolarstwie torowym, jednak udało się przekonać komornika do przesunięcia terminu. 
Zobacz więcej na temat:  Kolarstwo kolarstwo torowe SPORT