X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Kazimierz Nycz

Diecezjalny Dzień Młodzieży w Świątyni Opatrzności Bożej

Kilka tysięcy młodych ludzi świętowało Diecezjalny Dzień Młodzieży w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Najpierw była wspólna modlitwa i śpiewanie, później msza święta, której przewodniczył metropolita warszawski, ksiądz kardynał Kazimierz Nycz. Światowy Dzień Młodzieży w wymiarze diecezjalnym odbywa się co roku przed Niedzielą Palmową.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Warszawa Kazimierz Nycz mazowieckie młodzież

Kard. Parolin dostał kopię Świecy Niepodległości dla papieża

W Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej kardynał Pietro Parolin przewodniczył Mszy świętej z udziałem prezydenta, premiera i polskich biskupów w szóstą rocznicę wyboru papieża, stulecie przywrócenia relacji dyplomatycznych Stolicy Apostolskiej i Polski oraz setną rocznicę pierwszego zebrania Konferencji Episkopatu Polski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Kościół Watykan Kazimierz Nycz aktualności katolickie