X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Katowice

M. Kożuszek: "siły zła" - to odważne słowa, ale na miejscu

Zdrowie, edukacja, ochrona środowiska, energia i duże projekty infrastrukturalne - to priorytety PiS na kolejną kadencję. Co wynika z trzydniowej konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach? W Polskim Radiu 24 mówili o tym publicyści: Michał Płociński ("Rzeczpospolita"), Maciej Kożuszek ("Gazeta Polska") oraz Jerzy Mosoń ("Polish Market"). 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Grzegorz Jankowski konwencja PiS w Katowicach Prawo i Sprawiedliwość PiS Mateusz Morawiecki Katowice Jarosław Kaczyński

Radny PiS: nasz polityka jest zrównoważona

- Wiele rzeczy udało się zrealizować, nie chcemy jednak osiąść na laurach. Jesteśmy wiarygodni wobec wyborców, co pokazały wyniki ostatnich wyborów do Parlamentu Europejskiego. Chcemy poszerzać bazę elektoratu i pokazać nowe propozycje programowe – mówił w Polskim Radiu 24 Michał Prószyński - szef stołecznych struktur Prawa i Sprawiedliwości, warszawski radny.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA konwencja PiS w Katowicach Prawo i Sprawiedliwość Katowice

Piotr Cywiński o konwencji PiS: dalsza mobilizacja wyborców

- Po przebiegu Konwencji PiS w Katowicach widzimy, że partia rządząca stawia na kontynuację dotychczasowych działań i uzupełnianie programów - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Cywiński, publicysta tygodnika "Sieci". Do tematu odnieśli się również: Marcin Makowski (Do Rzeczy) i Mateusz Wyrwich (Niedziela).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka PiS Prawo i Sprawiedliwość konwencja PiS w Katowicach Katowice Błażej Prośniewski konwencja PiS Konwencja PiS w Katowicach 2019

"Musi trwać dobry czas Polski i Polaków"

Dziś drugi dzień konwencji Zjednoczonej Prawicy w Katowicach. Najważniejszym punktem wydarzenia były wystąpienia liderów obozu rządzącego: Jarosława Kaczyńskiego (PiS), Zbigniewa Ziobro (Solidarna Polska) i Jarosława Gowina (Porozumienie). Na godzinę 15 są natomiast zaplanowane wystąpienia Mateusza Morawieckiego oraz Beaty Szydło. 
Zobacz więcej na temat:  Konwencja PiS w Katowicach 2019 Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński Katowice polityka Mateusz Morawiecki POLSKA

Piotr Pietrasz (PiS) o konwencji PiS w Katowicach

W tym roku w polskiej polityce nie będzie wakacji. W dniach 5-7 lipca odbędzie się w Katowicach konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości. A w programie ponad 80 wystąpień dotyczących m.in. gospodarki, energetyki, służby zdrowia, a także 16 sesji tematycznych. Poruszony zostanie także temat samorządów. - Liczę, że dowiemy się, jakie kierunki na przyszłośc zostaną wyznaczone w obrębie samorządów - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Pietrasz, szef struktur PiS w Katowicach.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość PiS Katowice edukacja

Mamed Ch. pozostanie na wolności. Wniosek o areszt odrzucony

- Podejrzany m.in. o paserstwo samochodów były zawodnik mieszanych sztuk walki Mamed Ch. nie zostanie aresztowany. Sąd Okręgowy w Katowicach nie uwzględnił zażalenia prokuratury, utrzymując w mocy wcześniejsze postanowienie sądu rejonowego w tej sprawie - poinformowali rzecznik sądu Jacek Krawczyk i naczelnik śląskiego wydziału Prokuratury Krajowej Tomasz Tadla.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sporty walki MMA prokuratura Katowice

Festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019 w Trójce

Lato w Programie 3 Polskiego Radia to czas muzycznych festiwali. W najbliższych dniach Trójka zajrzy na Tauron Nowa Muzyka Katowice, skąd już po raz kolejny – jako patron medialny – zrelacjonuje najważniejsze wydarzenia tej popularnej imprezy poświęconej głównie ambitnej muzyce elektronicznej. W antenowych planach radiowej Trójki z FNMK znalazły się m.in. transmisja koncertu Rhye.
Zobacz więcej na temat:  Tauron Nowa Muzyka Katowice koncert