X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Katarzyna Lubnauer

Krytyka rządu PiS przez opozycję. Burzyńska: do różnych punktów widzenia niezbędny jest szacunek

- Możemy różnić się w poglądach z opozycją, ale do różnych punktów widzenia niezbędny jest szacunek i konfrontacja różności poglądów - mówiła w Polskim Radiu 24 Lidia Burzyńska, poseł PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA zjednoczona prawica rząd opozycja koalicja obywatelska rekonstrukcja rządu Aleksandra Dulkiewicz Katarzyna Lubnauer Monika Rosa Prawo i Sprawiedliwość Adrian Klarenbach Polskie Radio 24

Katarzyna Lubnauer: zwierzęta w cyrkach to już przeszłość

- Chciałabym zobaczyć ten projekt. Na razie mamy zapowiedź, że będziemy dążyć do tego, żeby zamknąć branżę futrzarską - powiedziała w Polskim Radiu 24 Katarzyna Lubnauer. Poseł Koalicji Obywatelskiej skomentowała projekt ustawy PiS o ochronie zwierząt.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce pandemia wybory prezydenckie 2020 Rafał Trzaskowski Prawo i Sprawiedliwość koalicja obywatelska Platforma Obywatelska Katarzyna Lubnauer

TYLKO U NAS Sobolewski o ruchu Trzaskowskiego: ściema i próba przypudrowania czegoś, co już zaczyna gnić

5 września dowiemy się, jak będzie wyglądać ruch Nowa Solidarność Rafała Trzaskowskiego. Politycy PO przekonują, że wzbogaci on ofertę polityczną po stronie opozycyjnej, parlamentarzyści PiS uważają, że będzie on szalupą ratunkową dla Platformy Obywatelskiej. Z kolei zdaniem politologa dr. hab. Rafała Chwedoruka nowy ruch może rodzić napięcia wewnątrz PO. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska Grzegorz Schetyna Katarzyna Lubnauer polityka

Lubnauer: w opozycji trwa dyskusja o jej przyszłości. Budka ma silny mandat

- Naturalne jest, że w opozycji trwają dyskusje na temat jej przyszłości. Natomiast mandat Borysa Budki jest i był silny. W PO władze wybiera się demokratycznie. Przewodniczący został wybrany przy zdecydowanym poparciu członków ugrupowania - powiedziała w Polskim Radiu 24 Katarzyna Lubnauer, poseł Koalicji Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koalicja obywatelska Mirosław Skowron Katarzyna Lubnauer polityka Platforma Obywatelska Borys Budka

Lubnauer: w interesie Polski jest to, żeby na Białorusi panowała demokracja

- Jeżeli Białoruś będzie niepodległa i demokratyczna, jeśli wejdzie kiedyś do Unii Europejskiej, to jest to tylko w naszym interesie - nie będziemy już państwem granicznym Unii Europejskiej, tylko centralnym - mówiła w Programie 1 Polskiego Radia Katarzyna Lubnauer (KO).
Zobacz więcej na temat:  Białoruś wybory na Białorusi Aleksander Łukaszenka protest demonstracje Katarzyna Lubnauer koalicja obywatelska Antoni Trzmiel POLSKA

TYLKO U NAS W PO nie będzie powyborczych rozliczeń. Fogiel: dobrze, że uznają ten wynik za optymalny

Wynik tegorocznych wyborów prezydenckich jest szóstą z rzędu porażką Platformy Obywatelskiej. Mimo to politycy PO są usatysfakcjonowani z rezultatu ich kandydata. - Koalicja Obywatelska zyskała sondażowo dzięki sukcesowi Rafała Trzaskowskiego - mówi wiceprzewodnicząca KO Katarzyna Lubnauer. Także inni politycy największej partii opozycyjnej nie widzą powodów do wewnątrzpartyjnych rozliczeń. - To dobrze, że uznają ten wynik za optymalny - mówi Radosław Fogiel z PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska Katarzyna Lubnauer

Katarzyna Lubnauer: zabrakło poparcia dla Trzaskowskiego ze strony Hołowni

Warto byłoby, aby kandydaci, którzy odpadli w pierwszej turze, zaangażowali się w kampanię Rafała Trzaskowskiego. Być może wtedy byśmy uzyskali dodatkowe 420 tys. głosów, których brakowało, aby zmienić rzeczywistość - powiedziała Katarzyna Lubnauer w Programie 1 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Antoni Trzmiel Katarzyna Lubnauer wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie infografika

Katarzyna Lubnauer: Rafał Trzaskowski do USA by nie poleciał

- Nie wtrącają się kraje wzajemnie w swoje werdykty wyborcze. To, co się stało, to dziwna polityka szukania pomocy za granicą - powiedziała Katarzyna Lubnauer, poseł Koalicji Obywatelskiej, odnosząc się do zapowiedzianej wizyty prezydenta RP Andrzeja Dudy w Waszyngtonie.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Stanisław Janecki Andrzej Duda wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 kampania prezydencka Rafał Trzaskowski Katarzyna Lubnauer Andrzej Duda w USA

TYLKO U NAS "Daje nadzieję pokrzywdzonym". Politycy o ustawie PiS ws. reprywatyzacji

Do Sejmu wpłynął projekt nowelizacji ustawy autorstwa PiS o szczególnych zasadach usuwania skutków prawnych decyzji reprywatyzacyjnych dotyczących nieruchomości warszawskich. Zdaniem senatora obozu rządzącego Jana Marii Jackowskiego proponowane rozwiązania będą testem na wiarygodność dla polityków Koalicji Obywatelskiej. Wiceprzewodnicząca KO Katarzyna Lubnauer sugeruje, że celem projektu jest podgrzewanie atmosfery wokół stołecznej reprywatyzacji. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA reprywatyzacja Sebastian Kaleta Katarzyna Lubnauer Jan Maria Jackowski afera reprywatyzacyjna społeczeństwo

Jest konsensus w sprawie wyborów 28 czerwca? Posłowie: teraz liczą się tylko dwaj kandydaci

- Konsensus został uzyskany, 28 czerwca może być terminem wyborów - mówiła w Programie 1 Polskiego Radia Katarzyna Lubnauer (Koalicja Obywatelska). - Prawo i Sprawiedliwość jest przygotowane do działań szybkich i natychmiastowych - mówił w tym kontekście Robert Gontarz (PiS).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Antoni Trzmiel wybory prezydenckie 2020 Senat PiS wybory prezydenckie Katarzyna Lubnauer

Lubnauer: Kidawa-Błońska wie, czym jest praworządność i czym są zasady

- Uważam, że Małgorzata Kidawa-Błońska zapłaciła swoją cenę za to, że zdecydowała się powiedzieć, że nie będzie legitymizować wyborów, które nie będą zgodne z podstawowymi zasadami konstytucyjnymi - mówiła w Polskim Radiu 24 była przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Katarzyna Lubnauer Adrian Klarenbach Nowoczesna POLSKA polityka koalicja obywatelska Małgorzata Kidawa-Błońska wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie

Katarzyna Lubnauer: wybory 10 maja nie są ani bezpieczne, ani demokratyczne

- Jednym z problemów wyborów 10 maja jest brak kampanii wyborczej. W tej chwili nawet outdoor nie ma sensu, bo ludzie siedzą w domach, nie wszyscy korzystają z internetu, zaś dostęp do mediów publicznych - nieograniczony - ma tylko jeden kandydat - Andrzej Duda - powiedziała w Polskim Radiu 24 Katarzyna Lubnauer, poseł KO.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Stanisław Janecki Katarzyna Lubnauer wybory prezydenckie 2020 epidemia

Poseł PSL odpowiada Lubnauer: kampania wyborcza nie jest spotkaniem przy kawie i ciastkach

- Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz jasno powiedział, że jeżeli zostanie prezydentem, to będzie współpracował z rządem Zjednoczonej Prawicy. Dobre ustawy będzie podpisywał, a niewłaściwe odrzucał. Taka jest rola prezydenta - tłumaczył w Polskim Radiu 24 Władysław Teofil Bartoszewski. Polityk PSL odniósł się w ten sposób do zarzutów Katarzyny Lubnauer, która zasugerowała, że PSL stara się zawrzeć porozumienie z PiS.
Zobacz więcej na temat:  Władysław Teofil Bartoszewski PSL Władysław Kosiniak-Kamysz wybory prezydenckie 2020 Polskie Stronnictwo Ludowe polityka Katarzyna Lubnauer POLSKA