X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Katarzyna Błaszczyk

"Dostawcy” – reportaż Katarzyny Błaszczyk

Czy to możliwe, by w Polsce podczas koronawirusa ludzie byli po prostu głodni? Niestety tak. Zdarza się, że Ci, którzy muszą pozostawać w domach nie mają, co jeść. Opowieść wolontariuszy, którzy zaangażowali się w rozwożenie posiłków do osób, które podczas pandemii znalazły się w szczególnej potrzebie. Dlaczego to robią? Jak wygląda ich praca? W jaki sposób każdy z nas może pomóc?
Zobacz więcej na temat:  reportaż Katarzyna Błaszczyk

"Kryzysowe posiłki"- reportaż Katarzyny Błaszczyk

Codziennie w Warszawie do osób potrzebujących trafia ponad 150 posiłków przygotowanych przez znaną restaurację obsługiwaną przez niewidomych kelnerów. Jest to pomysł Fundacji Pomocy Rodzinie "Człowiek w potrzebie", która w ten sposób wspomaga seniorów, samotne matki, osoby, które nagle zostały bez pracy. Część funduszy uzyskanych ze zbiórki jest przeznaczona na wynagrodzenia dla niewidomych kelnerów. 
Zobacz więcej na temat:  reportaż Katarzyna Błaszczyk

Katarzyna Błaszczyk gościem „Spotkania z Reportażem Radiowym”

Studio Reportażu i Dokumentu zaprasza w piątek, 28.02.2020, o godz. 18.00 na „Spotkanie z Reportażem Radiowym”. W programie m.in. prezentacja reportażu Katarzyny Błaszczyk "O misiu, który zasnął ze smutku". Spotkanie odbędzie się w Klubie Księgarza (Rynek Starego Miasta  22/24). Prowadzenie - Irena Piłatowska. Wstęp wolny.
Zobacz więcej na temat:  reportaż spotkanie z reportażem Irena Piłatowska Katarzyna Błaszczyk klub księgarza