X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Kamień Pomorski

Zarzuty po uprowadzeniu 12-latki w Golczewie

Prokuratura przedstawiła dwóm osobom - Ryszardowi D. i Elżbiecie B. - zarzuty dot. uprowadzenia i pozbawienia wolności 12-latki z Golczewa. Jeszcze w niedzielę mają być przygotowane wnioski o areszt - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Małgorzata Wojciechowicz. Zarzut uprowadzenie i pozbawienie wolności kwalifikowany jest jako zbrodnia i grozi za niego od 3 lat więzienia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Kamień Pomorski prokuratura

"To wszystko z głowy nie wychodzi..."

Sąd Okręgowy w Szczecinie skazał Mateusza S. na dwanaście i pół roku więzienia za nieumyślne spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym. Do tragedii doszło w Nowy Rok, auto kierowane przez będącego pod wpływem narkotyków i pijanego Mateusza S. wjechało w grupę osób. Zginęło sześcioro z nich. Po kilku miesiącach od tragedii Anna Kolmer rozmawia z rodziną ofiar...
Zobacz więcej na temat:  Kamień Pomorski Nowy Rok reportaż Trójka wypadek