X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Jolanta Turczynowicz-Kieryłło

Koronawirus może wpłynąć na kampanię prezydenta? Szefowa sztabu wyjaśnia

- Jeśli w związku z koronawirusem jakakolwiek działalność, w tym aktywność polityczna w kampanii będzie musiała być zmodyfikowana, na pewno prezydent i jego sztab wyborczy podejmą takie kroki - zapowiedziała szefowa kampanii prezydenta Andrzeja Dudy Jolanta Turczynowicz-Kieryłło.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus wirus wirusy choroby zakaźne zapalenie płuc bezpieczeństwo zdrowie Jolanta Turczynowicz-Kieryłło wybory prezydenckie 2020 kampania prezydencka prezydent Andrzej Duda POLSKA polityka

"Niektórzy przedstawiają rzeczywistość na opak". Dworczyk o ataku na szefową kampanii prezydenta

- Posuwanie się do tego, by przedstawiać w złym świetle kobietę, która broniła swojego dziecka, jest moim zdaniem nieakceptowalne - mówił szef KPRM Michał Dworczyk w Programie 3 Polskiego Radia, pytany o incydent z udziałem szefowej kampanii Andrzeja Dudy.
Zobacz więcej na temat:  Jolanta Turczynowicz-Kieryłło Gazeta Wyborcza mowa nienawiści przemoc media polityka Michał Dworczyk wybory prezydenckie 2020 kampania prezydencka POLSKA

"Staję po stronie ofiary". Jan Strzeżek o ataku na mecenas Turczynowicz-Kieryłło

- Jestem przerażony tym, że w debacie publicznej kobieta musi tłumaczyć to, że została zaatakowana, że się broniła. Mam wrażenie, że wszyscy politycy i publicyści, którzy szydzą z mecenas Jolanty Turczynowicz-Kiryłło, zachowują się podle - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Strzeżek z Porozumienia. 
Zobacz więcej na temat:  wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Jolanta Turczynowicz-Kieryłło Porozumienie Jarosława Gowina

"Hipokryzja i upadek zasad". Politycy o atakach na szefową sztabu Andrzeja Dudy

- Oczekiwałbym od wszystkich stron sceny politycznej potępienia reakcji mediów, w tym wypadku reakcji "GW" i potępienia samego zdarzenia. Jeżeli tak się nie stanie, to znak, że mamy do czynienia z hipokryzją i upadkiem zasad w polityce - ocenił w Polskim Radiu 24 wiceszef MON. W programie "7x24" udział wzięli także Marcin Porzucek (PiS), Katarzyna Piekarska (KO), Marcin Romanowski (Solidarna Polska), Jarosław Sachajko (Kukiz'15), Artur Dziambor (Konfederacja).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA katarzyna piekarska koalicja obywatelska Prawo i Sprawiedliwość Konfederacja Solidarna Polska Kukiz'15 Porozumienie Jarosława Gowina Jolanta Turczynowicz-Kieryłło Andrzej Duda kampania prezydencka Polskie Radio 24 Katarzyna Gójska

Turczynowicz-Kieryłło: oczekuję od Kidawy-Błońskiej, że potępi "Gazetę Wyborczą"

Szefowa kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy Jolanta Turczynowicz-Kieryłło wyraziła oczekiwanie, że kandydatka PO Małgorzata Kidawa-Błońska potępi "Gazetę Wyborczą" za promocję przemocy wobec kobiet. Chodzi o artykuł o mieszkańcu Milanówka, który twierdzi, że został ugryziony w rękę przez Jolantę Turczynowicz-Kieryłło.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jolanta Turczynowicz-Kieryłło polityka Gazeta Wyborcza Małgorzata Kidawa-Błońska

"»Wyborcza« sięgnęła bruku". Ostra odpowiedź Turczynowicz-Kieryłło na publikację gazety

"Koniec Gazety Wyborczej. Stanęła po stronie przemocy przeciwko kobiecie" - napisała na Twitterze szefowa kampanii Andrzeja Dudy Jolanta Turczynowicz-Kieryłło, odnosząc się do artykułu, w którym opisano, jak ugryzła w rękę mieszkańca Milanówka. "»Gazeta Wyborcza« sięgnęła bruku - dodała.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jolanta Turczynowicz-Kieryłło Gazeta Wyborcza media

Szefowa kampanii Andrzeja Dudy: Małgorzata Kidawa-Błońska promuje hejt

- Małgorzata Kidawa-Błońska niestety promuje hejt. Wszyscy wiemy, jak bardzo mowa nienawiści niszczy ludzi i do czego może doprowadzić - mówiła w czwartek w Łowiczu w woj. łódzkim Jolanta Turczynowicz-Kieryłło, szefowa kampanii prezydenta Andrzeja Dudy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kampania wyborcza Andrzej Duda Jolanta Turczynowicz-Kieryłło Małgorzata Kidawa-Błońska wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020