X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Joanna Lichocka

POLSKI ŁAD "W ciągu kilku lat Polska będzie się rozwijać w sposób zrównoważony". Joanna Lichocka o Polskim Ładzie

- Warto popierać Polski Ład, bo to program, który spowoduje, że w ciągu kilku lat Polska będzie się rozwijać w sposób zrównoważony - podkreśliła Joanna Lichocka (PiS), podczas spotkania z mieszkańcami Zduńskiej Woli (Łódzkie).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS Prawo i Sprawiedliwość Joanna Lichocka Polski Ład polityka GOSPODARKA gospodarka polska regiony łódzkie

"Wiązanie tej nowelizacji ze sprawą TVN jest nieporozumieniem". Joanna Lichocka o projekcie ustawy medialnej

- Protestuję przeciwko temu łączeniu, ponieważ proces koncesyjny, przedłużanie koncesji dla stacji TVN, to jest wyłączna domena KRRiT. Posłowie się tym nie zajmują - powiedziała w Polskim Radiu 24 Joanna Lichocka, członek Rady Mediów Narodowych (PiS). 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica Dorota Kania media ustawa medialna TVN KRRiT Rada Mediów Narodowych Joanna Lichocka

Joanna Lichocka: projekt noweli medialnej ma zatrzymać kpinę z polskiego państwa

- Obecnie mamy lukę w prawie, projekt nowelizacji ustawy medialnej ma zatrzymać kpinę z polskiego państwa i urealnić działania starego przepisu ustawy o radiofonii i telewizji z 2004 r. - mówiła na posiedzeniu sejmowej komisji kultury poseł PiS Joanna Lichocka.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość Joanna Lichocka media Joanna Senyszyn lewica Michał Szczerba koalicja obywatelska Sejm Unia Europejska

"Nie chodzi o kupowanie TVN, tylko o uszczelnienie prawa". Joanna Lichocka o ustawie medialnej

- Sprowadzanie dyskusji o ustawie medialnej do interesów jednej korporacji jest nieporozumieniem - powiedziała w Programie 1 Polskiego Radia poseł PiS Joanna Lichocka. - Ja jestem zainteresowana poprawą polskiego prawa, a nie kwestiami koncesyjnymi, bo to jest domena KRRiT - dodała poseł PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Joanna Lichocka Sygnały Dnia polityka media Krzysztof Świątek legislacja ustawa medialna

Sejm: komisja kultury i środków przekazu zajmie się ustawą o radiofonii i telewizji

Na posiedzeniu sejmowej komisji kultury i środków przekazu przeprowadzone zostanie pierwsze czytanie projektu nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Celem przepisów przygotowanych przez posłów Prawa i Sprawiedliwości jest zablokowanie możliwości posiadania przez kapitał spoza Unii Europejskiej więcej niż 49 proc. udziałów w stacjach radiowych i telewizyjnych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Joanna Lichocka media Sejm

"Coś kuriozalnego". Joanna Lichocka o propozycji RPO ws. umorzenia wniosku premiera do TK

Propozycja RPO Adama Bodnara, by TK umorzył wniosek ws. zasady wyższości prawa unijnego nad krajowym, jest kuriozalna - oceniła we wtorek poseł PiS Joanna Lichocka. Z kolei poseł Lewicy Karolina Pawliczak przekonywała, że rozpatrywany przez TK wniosek służy wyprowadzeniu Polski z UE.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polityka zagraniczna Polski Unia Europejska Trybunał Konstytucyjny Adam Bodnar Joanna Lichocka lewica

"Rynek medialny należy bronić przed zewnętrzną dominacją". Lichocka o zmianie ustawy o radiofonii i telewizji

- Rynek medialny należy chronić, należy go bronić przed zewnętrzną dominacją, każdy w dojrzałych demokracjach to rozumie - podkreśliła poseł PiS Joanna Lichocka w rozmowie z portalem wPolityce.pl. - Zarówno publicyści, jak i politycy opozycji, którzy uderzają w takie wysokie tony obrony wolności, wolnych mediów itd., tak naprawdę zachowują się jak zdeterminowani lobbyści jednej grupy medialnej - dodała. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Joanna Lichocka media TVN prawo

"Liczy, że kłamstwo powielone po wielokroć, będzie odbierane jako prawda". Lichocka o słowach Tuska nt. 500+

- To zdemoralizowany, cyniczny człowiek, który wprowadza w błąd opinię publiczną - oceniła posłanka Joanna Lichocka (PiS), odnosząc się do ostatnich wypowiedzi byłego premiera Donalda Tuska. Według niej kłamstwo jest świadomą metodą działania politycznego Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Donald Tusk Joanna Lichocka Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość 500+

Joanna Lichocka do polityków PO: kobieta została uderzona za krytykę Tuska, czy ktoś to potępił?

- Podczas wystąpienia Donalda Tuska została pobita kobieta, została uderzona w twarz, dlatego, że krytykowała Donalda Tuska. A Donald Tusk powiedział publicznie, że jest do takich bijatyk przyzwyczajony. Ja czekam, żeby ktokolwiek z PO upomniał się o tamtą kobietę - mówiła poseł PiS Joanna Lichocka podczas posiedzenia sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu.
Zobacz więcej na temat:  Donald Tusk polityka POLSKA Sejm Joanna Lichocka Małgorzata Kidawa-Błońska

Donald Tusk wraca do polskiej polityki? Joanna Lichocka: to polityczny emeryt

- Donald Tusk ma jeszcze ambicje, nudzi się na lukratywnej emeryturze, jaką zapewniła mu Angela Merkel, ale bardzo wyraźnie otrzymuje sygnały, że nie jest tu dobrze widziany i z całą pewnością nie będzie entuzjastycznie witany jako potencjalny lider tej upadającej partii, jaką jest PO - mówiła w Polskim Radiu 24 Joanna Lichocka, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka Donald Tusk Platforma Obywatelska Dorota Kania Joanna Lichocka

Lichocka: Gowin będzie realizował Polski Ład, ale niektóre punkty będzie blokował

- Wystąpienie premiera Jarosława Gowina pokazuje, że jest to polityk, który podpisał się pod Polskim Ładem, który będzie go realizował, ale niektóre punkty będzie blokował - powiedziała w niedzielę posłanka PiS Joanna Lichocka w Telewizji Republika.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Porozumienie Jarosława Gowina polityka Jarosław Gowin Joanna Lichocka Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica

"Nie najgorsza informacja dla obozu rządowego, ale fatalna dla Polski". Lichocka o ewentualnym powrocie Tuska

- Na salonach europejskich Donald Tusk traktowany jest jako emeryt, gdy kończy się era Angeli Merkel, kończy się też w Europie era Donalda Tuska - oceniła poseł PiS Joanna Lichocka. Jak dodała, powrót Tuska do polskiej polityki, to "nie najgorsza" informacja dla obozu rządowego, ale fatalna dla Polski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Joanna Lichocka Donald Tusk Prawo i Sprawiedliwość polityka

"Wszystkie tego typu wnioski totalnej opozycji są rodzajem teatru". Lichocka o wniosku ws. odwołania Terleckiego

- To jest oczywista oczywistość, że Ryszard Terlecki powinien pozostać na funkcji wicemarszałka Sejmu, powinien być w Prezydium Sejmu. Wszystkie wnioski "totalnej opozycji" o odwołanie go z funkcji są rodzajem teatru - oceniła w czwartek poseł PiS Joanna Lichocka.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ryszard Terlecki PiS polityka Białoruś Swiatłana Cichanouska Joanna Lichocka opozycja

"Pokazują historię Radia". Lichocka o unikatowych nagraniach

- To zupełnie wyjątkowa sytuacja, kiedy nagrania dźwiękowe z Warszawy, w sytuacji ekstremalnej, sytuacji napaści Niemiec na Polskę, stały się dokumentem wpisanym na listę materiałów istotnych dla historii świata, to bardzo ważne - powiedziała w Programie 1 Polskiego Radia Joanna Lichocka, poseł PiS i członek Rady Mediów Narodowych.
Zobacz więcej na temat:  Joanna Lichocka HISTORIA historia Polski społeczeństwo Polskie Radio media UNESCO POLSKA II wojna światowa

Polskie Radio i TVP z nominacjami do PRIX ITALIA 2021

Serwis specjalny Polskiego Radia "Bitwa Warszawska 1920" został nominowany do PRIX ITALIA 2021. To jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych, międzynarodowych nagród dla twórców radiowych, telewizyjnych i internetowych, zwanych "radiowymi Oscarami". Do PRIX ITALIA 2021 została nominowana również Telewizja Polska za produkcję "Antyle Chopina" oraz kanał TVP Kultura 2.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio TVP media publiczne dziennikarstwo Joanna Lichocka W POLSKIM RADIU POLSKA