X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Joachim Ciecierski

Parlament Europejski za zaostrzeniem polityki klimatycznej

Podczas sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w Strasburgu odbyło się głosowanie ws. reformy systemu handlu emisjami (ETS). Parlament zagłosował za reformą unijnego systemu pozwoleń na emisję dwutlenku węgla. Co to oznacza dla polskiej energetyki? Gośćmi Panoramy Europejskiej byli wiceminister środowiska, pełnomocnik rządu ds. polityki klimatycznej Paweł Sałek i Tobiasz Adamczewski, ekspert ds. klimatu i energii z Fundacji WWF Polska. 
Zobacz więcej na temat:  Katarzyna Kornet Joachim Ciecierski dwutlenek węgla energetyka ekologia emisja co2 Parlament Europejski Unia Europejska Polskie Radio 24

Smog w polskich miastach. "Stężenia ekstremalnie wysokie"

Polskie miasta toną w smogu, w związku z zanieczyszczeniem powietrza mieszkańcom odradza się wychodzenie z domów. O zanieczyszczeniu powietrza w Polsce, Europie i na świecie rozmawiali w audycji Panorama Europejska prof. Adam Burakowski, Polska Akademia Nauk, Daniel Larsson, radca Ambasada Szwecji w Polsce, Paweł Szypulski, Greenpeace i Jakub Jędrak, Polski Alarm Smogowy.
Zobacz więcej na temat:  smog Malta Unia Europejska zanieczyszczenie środowisko Katarzyna Kornet Joachim Ciecierski ekologia powietrze Szwecja

Galileo – alternatywa dla systemu GPS

– Galileo powstał po to, by zapewnić Europie bezpieczeństwo w kluczowym obszarze nawigacji satelitarnej – wskazywał w Panoramie Europejskiej Andrzej Hładij z portalu "space24.pl". O projekcie, konkurencyjnym względem takich systemów, jak amerykański GPS, czy też rosyjski GLONASS, w Polskim Radiu 24 mówił również Marcin Kamassa, publicysta.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Michał Strzałkowski Joachim Ciecierski gps nawigacja wojsko nowe technologie

Komisja Europejska chce zniesienia geoblockingu

Komisja Europejska chce zniesienia geoblockingu, czyli ograniczeń terytorialnych w Internecie. Czy już niedługo odbiorcy usług on-line będą mogli oglądać filmy i słuchać muzyki bez względu na to, gdzie się znajdują? O tym w rozmowie z Piotrem Arakiem z „Polityki Insight”.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Unia Europejska Adrian Furgalski Katarzyna Kornet Joachim Ciecierski kolejnictwo cyfrowy rozwój internet zakupy w internecie zakupy w sieci transport