X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jens Stoltenberg

W Brukseli żałoba po zamachu terrorystycznym w Kabulu. Flagi przed kwaterą główną NATO opuszczone do połowy masztu

Flagi trzydziestu krajów NATO przed kwaterą główną w Brukseli zostały opuszczone do połowy masztu po zamachu terrorystycznym przy lotnisku w Kabulu. W dwóch atakach zginęło co najmniej 85 osób, w tym 13 amerykańskich żołnierzy, a ponad sto osób zostało rannych. Do zamachów przyznało się Państwo Islamskie.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Bruksela Beata Płomecka NATO Afganistan Kabul Państwo Islamskie Bliski Wschód Jens Stoltenberg terroryzm agresja na Afganistan

NATO przeprowadzi dochodzenie ws. misji w Afganistanie. "Trzeba wyciągnąć wnioski z tej porażki"

NATO rozpocznie śledztwo w sprawie zaniedbań i błędów popełnionych w trakcie 20 lat misji w Afganistanie. Poinformował o tym sekretarz generalny Sojuszu Jens Stoltenberg. Największa i najdłuższa misja zagraniczna NATO zakończyła się klęską, gdy talibowie zdobyli Kabul i przejęli władzę w kraju.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Afganistan NATO Jens Stoltenberg misja w Afganistanie Bliski Wschód

Trwa ewakuacja z Afganistanu. Liczba zaangażowanych żołnierzy z USA ma wkrótce wzrosnąć do 6 tysięcy

Około 5800 amerykańskich żołnierzy jest obecnych na lotnisku w Kabulu i pomaga w ewakuacji z Afganistanu. W najbliższych dniach liczba wojskowych ma wzrosnąć do sześciu tysięcy. Poinformowała o tym agencja Reuters powołując się na amerykańskich urzędników.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Afganistan NATO Jens Stoltenberg Kabul konflikty międzynarodowe pomoc wojsko Bliski Wschód Stany Zjednoczone USA

Dziś specjalna konferencja ministrów spraw zagranicznych NATO. Tematem wydarzenia w Afganistanie

Ministrowie spraw zagranicznych NATO zbiorą się w piątek na specjalnym posiedzeniu w sprawie sytuacji w Afganistanie. W niedzielę talibowie zdobyli Kabul i przejęli władzę w kraju. Rozbili tym samym czterokrotnie liczniejszą od nich afgańską armię, która przez ostatnie dwie dekady była szkolona przez NATO.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT NATO Afganistan Europa Bruksela Bliski Wschód Jens Stoltenberg

"Zapewnienie bezpieczeństwa w Afganistanie pozostaje poważnym wyzwaniem". Stoltenberg o celach NATO

Sekretarz Generalny NATO Jens Stoltenberg powiedział po rozmowie z prezydentem Afganistanu Aszrafem Ghanim, że NATO będzie nadal wspierać ten kraj. Jak dodał - NATO będzie wspierać Afganistan poprzez finansowanie, obecność cywilną oraz szkolenia poza granicami kraju.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Azja Afganistan bezpieczeństwo służby i bezpieczeństwo wojsko NATO Jens Stoltenberg

NATO zdecydowało o reformach. Pakiet "NATO 2030" ma dostosować Sojusz do zmian na świecie

NATO będzie się reformować. Decyzję w tej sprawie podjęli przywódcy krajów Sojuszu na zakończonym właśnie w Brukseli szczycie, a poinformował o tym sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg. Pakiet "NATO 2030" ma dostosować Sojusz do zmian na świecie, ale także dać odpór rosnącemu znaczeniu Rosji i Chin. Kraje NATO zgodnie uznały Rosję za wroga, a Chiny za zagrożenie bezpieczeństwa Sojuszu.
Zobacz więcej na temat:  NATO Jens Stoltenberg Rosja Chiny

Zorientowanie na Wschód i ekologię. NATO 2030 to strategia rozwoju Sojuszu

NATO będzie się reformować - decyzję w tej sprawie podjęli przywódcy krajów Sojuszu na zakończonym właśnie w Brukseli szczycie, a poinformował o tym sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg. Pakiet NATO 2030 ma dostosować Sojusz do zmian na świecie, ale także dać odpór rosnącemu znaczeniu Rosji i Chin. Kraje NATO zgodnie uznały Rosję za wroga, a Chiny za zagrożenie bezpieczeństwa Sojuszu.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT NATO Jens Stoltenberg Wojciech Cegielski Rosja Chiny ekologia szczyt NATO

Szef NATO o współpracy Rosji z Białorusią: jesteśmy gotowi bronić każdego sojusznika

- NATO widzi, że Białoruś staje się coraz bardziej zależna od Rosji, jest zaniepokojone tą współpracą i uważnie śledzi rozwój sytuacji - powiedział szef Sojuszu Jens Stoltenberg w wywiadzie dla "Welt am Sonntag". Jesteśmy gotowi bronić każdego sojusznika w wypadku zagrożenia ze strony Mińska czy Moskwy - zapewnił.
Zobacz więcej na temat:  NATO konflikty międzynarodowe Rosja Białoruś armia bezpieczeństwo ŚWIAT Europa Jens Stoltenberg