X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Jens Stoltenberg

Po rozmowie prezydenta z szefem NATO. Stoltenberg podziękował Polsce za solidarność w walce z COVID-19

Sekretarz generalny NATO podczas rozmowy z prezydentem Andrzejem Dudą podziękował Polsce za solidarność okazaną sojusznikom w walce z koronawirusem. Powiedział o tym brukselskiej korespondentce Polskiego Radia Beacie Płomeckiej jeden z NATO-wskich dyplomatów w kwaterze głównej. Do rozmowy doszło przed środową wizytą prezydenta Andrzeja Dudy w Waszyngtonie i spotkaniem z Donaldem Trumpem.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ameryka Europa NATO Jens Stoltenberg Andrzej Duda Andrzej Duda w USA Beata Płomecka

"Było konsultowane z NATO". Stoltenberg o zwiększeniu obecności wojskowej USA w Polsce

- Zwiększenie obecności wojsk USA w Polsce było konsultowane z NATO - przypomniał sekretarz generalny Sojuszu Jens Stoltenberg. Chodzi o tysiąc amerykańskich żołnierzy, którzy mają przyjechać do Polski. Sprawa ma być głównym tematem spotkania prezydentów Donalda Trumpa i Andrzeja Dudy w Waszyngtonie. Biały Dom potwierdził, że do rozmowy dojdzie w przyszłą środę, 24 czerwca.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Donald Trump Jens Stoltenberg NATO wojsko USA Stany Zjednoczone Ameryka ŚWIAT

"Potrzeba działań politycznych". Jens Stoltenberg o rozwoju NATO

Szef NATO proponuje, by Sojusz bardziej niż dotychczas angażował się w działania polityczne na świecie. Jens Stoltenberg przedstawił swoją wizję rozwoju NATO na najbliższą dekadę. Wszystko to dzieje się w kilkanaście tygodni po powołaniu zespołu "mędrców", którzy mają opracować reformę Sojuszu.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT NATO Jens Stoltenberg reformy dyplomacja zagrożenia bezpieczeństwo Wojciech Cegielski

Szczyt państw NATO ws. pandemii. Prezydent Andrzej Duda opowiada się za jego zwołaniem

Pandemia koronawirusa i walką z chorobą oraz utrzymanie zdolności Sojuszu Północnoatlantyckiego do odstraszania i obrony - to najważniejsze zagadnienia, jakie poruszyli w rozmowie telefonicznej prezydent Andrzej Duda i sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg - poinformował szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego minister Paweł Soloch.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polityka zagraniczna Polski NATO COVID-19 koronawirus pandemia Andrzej Duda Jens Stoltenberg broń wojsko Wojsko Polskie

Działania NATO w walce z koronawirusem. Prezydent rozmawiał z szefem Sojuszu

Prezydent Andrzej Duda odbył półgodzinną rozmowę w formule wideokonferencji z Sekretarzem Generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem dotyczącą działań Sojuszu w związku z pandemią koronawirusa - poinformował szef gabinetu prezydenta minister Krzysztof Szczerski. Szczegóły rozmowy zostaną przekazane w komunikacie prasowym Kancelarii.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus COVID-19 Andrzej Duda prezydent NATO Jens Stoltenberg choroby zakaźne

Działania NATO w walce z koronawirusem. Prezydent rozmawiał z Jensem Stoltenbergiem

Prezydent Andrzej Duda odbył półgodzinną rozmowę w formule wideokonferencji z Sekretarzem Generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem dotyczącą działań Sojuszu w związku z pandemią koronawirusa - poinformował szef gabinetu prezydenta minister Krzysztof Szczerski. Szczegóły rozmowy zostaną przekazane w komunikacie prasowym Kancelarii.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus COVID-19 Andrzej Duda prezydent NATO Jens Stoltenberg choroby zakaźne POLSKA

Andrzej Duda będzie dzisiaj rozmawiał z Jensem Stoltenbergiem o "roli NATO w walce z pandemią"

W południe prezydent Andrzej Duda będzie rozmawiał z sekretarzem generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem. Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego minister Paweł Soloch powiedział IAR, że rozmowa będzie dotyczyła sytuacji związanej z epidemią COVID-19 oraz sposobami odpowiedzi na to zagrożenie.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus COVID-19 Andrzej Duda prezydent NATO Jens Stoltenberg choroby zakaźne POLSKA