X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jarosław Sellin

Jarosław Sellin: nadmiar prawa jest chorobą Unii Europejskiej

Jarosław Sellin wychował się w rodzinie o kaszubskich korzeniach. Przyznaje się do biernej znajomości języka kaszubskiego - rozumie ten język, ale nim nie włada. W 1988 ukończył studia na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku historia. Zanim trafił do polityki pracował jako nauczyciel historii w liceum, nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Gdańskim oraz jako dziennikarz.
Zobacz więcej na temat:  Małgorzata Raczyńska Jarosław Sellin Prawo i Sprawiedliwość wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 Parlament Europejski

Jarosław Sellin: w 2023 r. nauczyciel ma zarabiać jak poseł

- W 2023 roku nauczyciel ma zarabiać w Polsce tyle, co poseł na Sejm. To jest bardzo poważna oferta, która leży na stole. Nie rozumiem jednak czemu dwa związki nie zaakceptowały naszych propozycji. Jesteśmy wiarygodni, jak coś zapowiadamy, to robimy - powiedział w Polskim Radiu 24 Jarosław Sellin, wiceminister kultury.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Sellin PiS Prawo i Sprawiedliwość Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Adrian Klarenbach nauczyciel strajk nauczycieli edukacja szkoła

Wiceminister: nie przewiduje się zmian w finansowaniu ECS

Ministerstwo kultury nie przewiduje zmian w zasadach dofinansowania ECS - powiedział wiceminister kultury Jarosław Sellin. Nawiązując do debaty "Jeden partner/ka przez całe życie, czy co tydzień jeden/jedna?", podkreślił, że ocenę czy dobrze się dzieje w ECS zostawia Polakom.  Uważałem, że jako osoba w ministerstwie kultury, która nadzoruje instytucje muzealne powinienem zareagować – powiedział w programie TVP 1 Jarosław Sellin. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Sellin Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Sellin o spektaklu "Mein Kampf": to szaleństwo

– Jeśli jakaś część opinii publicznej uznaje, że wystawianie takich sztuk jak "Mein Kampf" jest jednak szaleństwem, to powinna swoje pretensje wyraźnie adresować. Teatr Powszechny, na którego deskach jest ona grana, należy do miasta stołecznego Warszawy – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" Jarosław Sellin, wiceminister kultury.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Sellin Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rafał Trzaskowski POLSKA TEATR

J. Sellin: w konstytucji konieczne artykuły ws. Polski w UE

- Od lat mówimy, że powinniśmy pracować nad nową konstytucją. Trzeba w niej zamieścić artykuły dotyczące polskiej obecności w Unii Europejskiej - powiedział w niedzielę wiceminister kultury Jarosław Sellin odnosząc się do propozycji Polskiego Stronnictwa Ludowego, by wpisać członkostwo Polski w UE do konstytucji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Sellin Prawo i Sprawiedliwość konstytucja Unia Europejska Polskie Stronnictwo Ludowe

Jarosław Sellin: Platforma Obywatelska to partia bezideowa

- Już w czasach rządów Donalda Tuska definiowałem Platformę Obywatelską jako bezideową partię władzy. To ugrupowanie tęskni za władzą i chce ją koniecznie odzyskać. Jednak trudno wskazać, w imię jakich zasad chce to zrobić - mówił w audycji "24 pytania - rozmowa poranka" Jarosław Sellin, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość PiS Platforma Obywatelska Jarosław Sellin Dorota Kania polityka

Protest ws. karty LGBT+. Jarosław Sellin: dziękuję rodzicom

Wiceminister kultury Jarosław Sellin z PiS podziękował rodzicom, którzy protestowali przed warszawskim ratuszem przeciwko podpisaniu przez prezydenta miasta Rafała Trzaskowskiego deklaracji "Warszawska polityka miejska na rzecz społeczności LGBT". Dokument, według jego przeciwników, zakłada promocję postulatów lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Sellin Piotr Zgorzelski Rafał Trzaskowski Warszawa deklaracja LGBT+

Nowoczesna w Koalicji Europejskiej. Komentarze polityków

Nowoczesna dołączyła do Koalicji Europejskiej – taką decyzję jednomyślnie podjął w piątek zarząd partii. W radiowej Trójce wyborcze projekty komentowali politycy: Paulina Hennig-Kloska (Nowoczesna), Marek Sawicki (PSL), Jarosław Sellin (PiS), Andrzej Halicki (PO), Błażej Spychalski (Kancelaria Prezydenta), Stanisław Tyszka (Kukiz'15).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka polityka Unia Europejska wybory w Polsce Jarosław Sellin Prawo i Sprawiedliwość Andrzej Halicki Platforma Obywatelska Błażej Spychalski Stanisław Tyszka Kukiz'15 Marek Sawicki Polskie Stronnictwo Ludowe Paulina Hennig-Kloska Nowoczesna