X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jarosław Sachajko

"Skrajna głupota albo dywersja". Sachajko o przecinaniu płotu na granicy z Białorusią

W Programie 1 Polskiego Radia Jarosław Sachajko, odnosząc się do zatrzymania Bartosza K., stwierdził, że jest on "bardzo znaną osobą". - Widziałem jego występ, kiedy kładł się na ulicy, a potem ożył i wstał - mówił poseł Kukiz '15.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś granica imigranci w Europie opozycja straż graniczna Fundacja Otwarty Dialog Jarosław Sachajko Katarzyna Gójska POLSKA polityka Sygnały Dnia

Porozumienie poza Zjednoczoną Prawicą. Wróblewski: zachowujemy większość w Sejmie

- Sytuacja napięcia, która utrzymywała się od wielu miesięcy, gdy dyskusje zamiast wewnątrz koalicji toczyliśmy poprzez media, była trudna do utrzymania - mówił w Polskim Radiu 24 Bartłomiej Wróblewski z PiS, pytany o odejście Jarosława Gowina ze Zjednoczonej Prawicy. - Jak widać, po odejściu tego środowiska, jesteśmy w stanie przyjmować ustawy, zachowujemy większość parlamentarną - dodał. Gośćmi Małgorzaty Raczyńskiej-Weinsberg byli także Paweł Kowal (KO), Marek Rutka (Lewica) i Jarosław Sachajko (Kukiz'15). 
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA zjednoczona prawica opozycja Małgorzata Raczyńska-Weinsberg Jarosław Sachajko Paweł Kowal Bartłomiej Wróblewski

"Asystentka bała się pracować w biurze, odbieraliśmy telefony z hejtem". Sachajko o agresji po głosowaniu w Sejmie

- Wczorajsze wypowiedzi polityków KO były skrajnie chamskie. Potem odzwierciedlenie tego widzieliśmy na ulicy. Mieliśmy atak na jednego z posłów. A dziś w biurze poselskim odebraliśmy dużo telefonów z hejtem. Moja asystentka bała się pracować w biurze. Jeżeli to będzie tak dalej wyglądać, to dojdzie do rozlewu krwi - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł Koła Poselskiego Kukiz'15 - Demokracja Bezpośrednia Jarosław Sachajko. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach polityka Paweł Kukiz Kukiz'15 Jarosław Sachajko Sejm

Sachajko o założeniach ustawy antykorupcyjnej: osoba skazana nie wystartuje w wyborach

- Głównym orężem ustawy antykorupcyjnej jest to, że osoba, która zostanie skazana za korupcję nie będzie mogła pracować nigdzie w spółkach i straci bierne prawo wyborcze. Są to działania prewencyjne - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Jarosław Sachajko, poseł Kukiz'15.
Zobacz więcej na temat:  korupcja pieniądze prawo ustawa Sejm Kukiz'15 Jarosław Sachajko Krzysztof Świątek POLSKA polityka

Sachajko: właściwym adresatem roszczeń są Niemcy

- Jeżeli polskie społeczeństwo odbudowało Warszawę, to teraz osoby wyznania mojżeszowego w sprawie odzyskiwania mienia powinny się zwracać do Niemców, którzy to miasto zniszczyli, a nie do Polaków, którzy je odbudowali - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Jarosław Sachajko, poseł koła Kukiz'15-Demorkacja Bezpośrednia. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Katarzyna Gójska Izrael reprywatyzacja Polityka zagraniczna Polski polityka Jarosław Sachajko

Jarosław Sachajko: liczę na zatwierdzenie kandydatury Lidii Staroń przez Senat

- Demokratyczna większość w Sejmie opowiedziała się za kandydaturą Lidii Staroń na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich - mówił w Programie 1 Polskiego Radia dr Jarosław Sachajko, poseł Kukiz'15-Demokracja Bezpośrednia. W piątek głosowanie w tej sprawie odbędzie się w Senacie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jerzy Jachowicz Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska RPO Jarosław Sachajko Rzecznik Praw Obywatelskich

Wybór RPO. Jarosław Sachajko: przestańmy dzielić, budujmy wspólnotę

- Pierwszy artykuł konstytucji mówi o dobru wspólnym, wszystkich Polaków, a nie dobru danej partii czy rodziny, a są takie pomysły, żeby sobie poprawić byt. To nie jest polityka. Polityka to racjonalne działanie dla dobra wspólnego, i tak postępujemy - mówił w Polskim Radiu 24 Jarosław Sachajko (Kukiz’15).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jarosław Sachajko Kukiz'15 Prawo i Sprawiedliwość Eliza Olczyk Rzecznik Praw Obywatelskich

TYLKO U NAS W czerwcu kolejne wspólne projekty PiS i Kukiz'15. Jarosław Sachajko o szczegółach współpracy

Projekt ustawy antykorupcyjnej, który w tym tygodniu trafił do Sejmu to pierwszy owoc współpracy programowej między PiS, a Kukiz'15. - Kolejne mogą zostać skierowane do laski marszałkowskiej jeszcze w tym miesiącu - mówi portalowi PolskieRadio24.pl poseł Kukiz'15 Jarosław Sachajko. Dodaje, że najbardziej zaawansowane są dwa projekty: o konopiach siewnych i konopiach medycznych.  
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Sachajko korupcja PiS Kukiz'15 polityka Sejm