X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jarosław Kaczyński

Prezes PiS: musimy iść drogą, którą szli ojcowie niepodległości

- Musimy iść drogą ku silniejszej i szczęśliwszej Polsce, bardziej liczącej się w Europie i na świecie - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. - To musi być droga przeprowadzona w sposób roztropny, rozumny, ale jednocześnie z pełną gotowością do czynu i działania - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Święto Niepodległości 2019 miesięcznica katastrofy smoleńskiej Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość Warszawa

Sławomir Jastrzębowski: za premierem stoi najważniejszy poseł PiS

- Za Mateuszem Morawieckim stoi najważniejszy poseł Prawa i Sprawiedliwości - Jarosław Kaczyński. Frakcje PiS cały czas będą walczyć o dominację - mówił na antenie Polskiego Radia 24 publicysta Sławomir Jastrzębowski. Gośćmi "Debaty poranka" byli także dziennikarze: Jarosław Wydra (Radio Warszawa) oraz Piotr Cywiński ("Sieci"), którzy również skomentowali sytuację w Zjednoczonej Prawicy.
Zobacz więcej na temat:  Mateusz Morawiecki Jarosław Kaczyński Zbigniew Ziobro Jarosław Gowin Prawo i Sprawiedliwość POLSKA

Prezes PiS: zwycięstwo nad siłami Polski Minus trzeba przypieczętować

"Reelekcja prezydenta Andrzeja Dudy będzie gwarancją budowania zamożnej, sprawiedliwej i silnej Rzeczypospolitej" - napisał Jarosław Kaczyński w liście skierowanym do parlamentarzystów PiS. Dodał, że "piękne zwycięstwo nad siłami Polski Minus" w wyborach parlamentarnych "trzeba przypieczętować" sukcesem w wyborach prezydenckich.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kaczyński PiS Wybory parlamentarne 2019 wybory w Polsce Andrzej Duda prezydent POLSKA