X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jarosław Kaczyński

Próba zakłócenia obchodów miesięcznicy smoleńskiej. "Gazeta Wyborcza" pisze o "nietypowej akcji"

Przy okazji kolejnej miesięcznicy smoleńskiej, znów dała o sobie znać Lotna Brygada Opozycji. Podczas składania wieńca pod pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej, znani z prowokacji aktywiści, próbowali zakłócić obchody. Prymitywne okrzyki przypadły do gustu stołecznej "Gazecie Wyborczej", która oceniła zajścia mianem "nietypowej akcji".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA katastrofa smoleńska PiS Jarosław Kaczyński katastrofa w Smoleńsku Gazeta Wyborcza społeczeństwo

Sylwestrowy protest pod domem prezesa PiS. Rzecznik KSP: było 13 osób, z czego 12 służbowo

Rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak odniósł się do akcji zorganizowanej na warszawskim Żoliborzu, zapowiadanej jako "Sylwester u Kaczyńskiego". - Jeżeli chodzi o zapowiedzi facebookowe, zderzyły się one z rzeczywistością już po raz kolejny. Dlatego są one przez nas traktowane z przymrużeniem oka. Dla przykładu na ul. Mickiewicza o godz. 19 miało być ok. 14 tysięcy osób. Było 13, z czego 12 służbowo, bowiem byli to dziennikarze - podkreślił. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Kaczyński policja protest sylwester Nowy Rok Prawo i Sprawiedliwość Warszawa

"Jesteśmy jedną wielką rodziną". Życzenia świąteczne od wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego

- Święta Bożego Narodzenia to święta jedności. Święta, które jest nam wszystkim bardzo, ale to bardzo potrzebne, szczególnie w trudnym czasie. Jestem przekonany, że ten trudny czas mija. Tego wszystkim życzę, wszystkim Polakom, niezależnie od tego gdzie są, kim są, jakie mają poglądy, czym się od siebie różnią - powiedział wicepremier, prezes PiS, Jarosław Kaczyński w życzeniach z okazji Bożego Narodzenia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Boże Narodzenie święta Kościół katolicki społeczeństwo Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość

"Zapewnia tożsamość, kulturowe zróżnicowanie". Prezes PiS o roli państwa narodowego w UE

- Sami chcemy podejmować decyzję. Chcemy mieć w Polsce ośrodek dyspozycji politycznej, który będzie zabiegał o interesy kraju w najróżniejszych dziedzinach. Z ogromnym wyróżnieniem kultury i tożsamości - powiedział w rozmowie z "Rzeczpospolitą" prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość Unia Europejska Polska w Unii Europejskiej Europa

"Skrajnie szkodliwe, przyczyniły się do wzrostu zakażeń i zgonów". Prezes PiS o strajkach kobiet

W wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" wicepremier Jarosław Kaczyński nazwał ostatnie demonstracje organizowane przez stowarzyszenie Ogólnopolski Strajk Kobiet "skrajnie szkodliwymi". Jak podkreślił prezes PiS, przyczyniły się one do wielu zakażeń koronawirusem i wzrostu przypadków śmiertelnych, przypomniał także, że były nielegalne.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka aborcja strajk kobiet Jarosław Kaczyński PiS Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński: bardzo prawdopodobne, że Mateusz Morawiecki będzie premierem do końca kadencji

Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział "Rzeczpospolitej", że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, iż Mateusz Morawiecki pozostanie premierem do końca kadencji. Odniósł się też do kwestii negocjacji ws. budżetu Unii Europejskiej.  - Nie tylko popierałem premiera, ale też w tym wszystkim uczestniczyłem - stwierdził.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki Prawo i Sprawiedliwość polityka rząd Mateusza Morawieckiego

"Młodzież dała się ogłupić". Majdzik o protestach ws. aborcji

- Wierzę w mądrość naszej młodzieży. Młodzież dała się ogłupić, bo nasza młodzież, przepiękna młodzież, zawsze dawała przykład walki o niepodległość Polski - powiedział w Polskim Radiu 24 opozycjonista antykomunistyczny Ryszard Majdzik, odnosząc się do masowych protestów, których dużą część stanowiła młodzież. W audycji udział wzięli również inni byli opozycjoniści - Andrzej Rozpłochowski i Andrzej Michałowski. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA protesty w Warszawie Jarosław Kaczyński lewica polityka