X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jarosław Kaczyński

30. rocznica powstania Radia Maryja. Specjalne przesłanie skierował prezydent i prezes PiS

8 grudnia 1991 roku po raz pierwszy w eterze można było usłyszeć sygnał Radia Maryja. "To ważna data w dziejach polskiej radiofonii i Kościoła katolickiego w Polsce" - napisał prezydent Andrzej Duda. "W 30. rocznicę powstania Radia Maryja dziękujemy Panu Bogu za rozgłośnię oraz pozostałe inicjatywy powstałe pod auspicjami toruńskich ojców redemptorystów. Dziękujemy Panu Bogu także za ten wielki dar, jakim jest dla nas osoba czcigodnego ojca dyrektora Tadeusza Ryzyka" - wskazał z kolei prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Radio Maryja chrześcijaństwo prezydent Andrzej Duda Jarosław Kaczyński

TYLKO U NAS Warsaw Summit. Fogiel: chcemy stworzyć platformę porozumienia ws. reformy UE

W sobotę w Warszawie odbędzie się spotkanie liderów europejskich partii konserwatywnych i prawicowych, w tym prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. - Chcemy stworzyć pewną platformę do dyskusji, platformę porozumienia zarówno w kwestiach przyszłości Unii Europejskiej, jak też jej ewentualnej reformy - powiedział portalowi PolskieRadio24.pl wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. 
Zobacz więcej na temat:  Radosław Fogiel Mateusz Morawiecki Jarosław Kaczyński Viktor Orban POLSKA polityka Europa

Liderzy europejskiej prawicy spotkają się w Warszawie. "PiS chce stworzyć platformę do dyskusji"

Liderzy europejskich partii konserwatywnych i prawicowych spotkają się w najbliższą sobotę na Warsaw Summit. W wydarzeniu wezmą udział m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki, szef węgierskiego Fideszu Victor Orban oraz przewodniczący hiszpańskiej partii VOX Santiago Abascala.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jarosław Kaczyński konserwatyzm Warszawa Prawo i Sprawiedliwość Fidesz Viktor Orban

tylko u nas "Potrzebna rozmowa o alternatywnej wizji Europy". Prezes PiS o UE

- Potrzebna jest rozmowa na temat przyszłości Europy, wizji alternatywnej wobec tej wyraźnie przygotowywanej. Potrzebne będą też z czasem bardzo konkretne propozycje, co w UE trzeba zmienić, żeby mogła ona rzeczywiście dobrze funkcjonować, gwarantując jednocześnie to, co leży u podstaw jej konstrukcji ideologicznej - mówił w Polskim Radiu 24 Jarosław Kaczyński, prezes PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska polityka Polityka zagraniczna Polski Jarosław Kaczyński Polskie Radio 24 partie polityczne Prawo i Sprawiedliwość Komisja Europejska konserwatyzm

"Potrzebna rozmowa o alternatywnej wizji Europy". Prezes PiS o UE

- Potrzebna jest rozmowa na temat przyszłości Europy, wizji alternatywnej wobec tej wyraźnie przygotowywanej. Potrzebne będą też z czasem bardzo konkretne propozycje, co w UE trzeba zmienić, żeby mogła ona rzeczywiście dobrze funkcjonować, gwarantując jednocześnie to, co leży u podstaw jej konstrukcji ideologicznej - mówił w Polskim Radiu 24 Jarosław Kaczyński, prezes PiS. Rozmowa została wyemitowana również w audycji "Sygnały dnia" w Programie 1.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kaczyński

"Potrzebna rozmowa o alternatywnej wizji Europy". Prezes PiS o UE

- Potrzebna jest rozmowa na temat przyszłości Europy, wizji alternatywnej wobec tej wyraźnie przygotowywanej. Potrzebne będą też z czasem bardzo konkretne propozycje, co w UE trzeba zmienić, żeby mogła ona rzeczywiście dobrze funkcjonować, gwarantując jednocześnie to, co leży u podstaw jej konstrukcji ideologicznej - mówił w Polskim Radiu 24 Jarosław Kaczyński, prezes PiS. 
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska polityka Polityka zagraniczna Polski Jarosław Kaczyński partie polityczne Prawo i Sprawiedliwość Komisja Europejska konserwatyzm W POLSKIM RADIU

"Jesteśmy gotowi rozmawiać". Jarosław Kaczyński do opozycji

- My chcemy rozmawiać, tylko że w ten sposób, żeby to przyniosło poprawę. Jeżeli opozycja rzeczywiście chce jakiegoś porozumienia, to jesteśmy gotowi to porozumienie, na rozsądnych warunkach, zawrzeć, przynajmniej na ten najtrudniejszy czas - mówił w Polskim Radiu 24 Jarosław Kaczyński, prezes PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jarosław Kaczyński Polskie Radio 24 partie polityczne Prawo i Sprawiedliwość opozycja

Prezes PiS: wojna z użyciem broni w tej chwili nie rysuje się na horyzoncie

- Wojnę hybrydową już mamy, natomiast wojna sensu stricto, z użyciem broni, w tej chwili się na horyzoncie raczej nie rysuje. Używam tutaj słowa "raczej", z tego względu, że mamy do czynienia z przeciwnikiem nieprzewidywalnym - mówił w Polskim Radiu 24 wicepremier Jarosław Kaczyński. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 granica migracja Jarosław Kaczyński kryzys migracyjny wojna hybrydowa Aleksander Łukaszenka relacje polsko-białoruskie Białoruś